Lindos party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26609

Guest
a co z artystami którzy kasę mają delikatnie mówiąc w /ciach/ natomiast to co mają w głowinach jest - hmm - ponad przeciętne? - Bez urazy i podtekstów. kiedy chcą się zrelaksować to co? mają wziąć się do łopaty?
Niektórym "nędzom artystycznym" by się to przydało.
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego przychodzi mi czytać takie pierdoły akurat w temacie o świecie na którym gram. Można się uśmiać od tych ludzi którzy się żalą jacy to oni są prawi że nie używają złota więcej niż na premkę. Gra jest po to stworzona żeby zarabiać, jak się nie podoba to proszę zagrać w coś innego. Było mówione wiele razy ale napiszę jeszcze raz. Sprawa złocenia to indywidualna sprawa każdego i przestańcie już pieprzyć o tym. Można dużo nazbierać z handlu teraz a i tak źle tym co nie mieli nic wcześniej. Daj palec to chcą od razu całą rękę. Teraz złoto jest w obrocie na grepo, co wydasz ktoś inny zarobi, później on wyda i znowu wróci do ciebie jak oczywiście się chce. Ale nie lepiej napisać jacy to złotnicy są bee
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser18058

Guest
no tak...
dzięki właśnie takim złotnikom nicki anonimowe i beznadziejnie słabe mogą sobie popisać.
może Ciebie interesuje tragiczne obniżenie poziomu gry, ale wszyscy tak nie mają.

Większość zdecydowanie woli podbić miasto niż je kupić.
chcesz sobie kupić to sobie zainstaluj coś w stylu the sims.
tam za golda możesz sobie taką hacjendę wywalić, że Ci na grepo takiej nie widzieli.
 

DeletedUser23003

Guest
no tak...
dzięki właśnie takim złotnikom nicki anonimowe i beznadziejnie słabe mogą sobie popisać.
może Ciebie interesuje tragiczne obniżenie poziomu gry, ale wszyscy tak nie mają.

Większość zdecydowanie woli podbić miasto niż je kupić.
chcesz sobie kupić to sobie zainstaluj coś w stylu the sims.
tam za golda możesz sobie taką hacjendę wywalić, że Ci na grepo takiej nie widzieli.

Jak juz wielki mowca to mowi to cos w tym musi byc
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
no tak...
dzięki właśnie takim złotnikom nicki anonimowe i beznadziejnie słabe mogą sobie popisać.
może Ciebie interesuje tragiczne obniżenie poziomu gry, ale wszyscy tak nie mają.

Większość zdecydowanie woli podbić miasto niż je kupić.
chcesz sobie kupić to sobie zainstaluj coś w stylu the sims.
tam za golda możesz sobie taką hacjendę wywalić, że Ci na grepo takiej nie widzieli.

Wiem że jesteś naczelnym grepo, dziękujemy wogóle bogom że jest nam dane paczeć na takiego wspaniałego wojownika jak ty. O Boże, dziękujemy Ci za niego!
A teraz na poważnie, podaj cytat gdzie ja piszę o jakiś obniżeniu gry, podaj cytat gdzie ja piszę że mnie interesuje obniżenie poziomu gry
Nastpnie podaj cytat gdzie ja piszę o kupowaniu miast
ps wogóle co ty /ciach/ ?:D
czekam :)

A jak Ci tak nie pasuje grepo to po co tu wogóle piszesz:rolleyes:

Jak juz wielki mowca to mowi to cos w tym musi byc
smiley_emoticons_lol.gif
Nikt nie ma prawa wogóle coś napisać, wogóle jak to komuś może przejść przez myśl.
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
chwaląc złotników właśnie to piszesz.

wiesz jaka jest różnica między złotkiem ze starych czasów a złotnikiem z nowych?
ten nowy nawet nie wie jak wycofać wojska z okupacji a ten stary musiał cokolwiek wiedzieć o tej grze. Bez umiejętności obrony i ataku i tak nic nie znaczył.
teraz to inaczej wygląda. kupisz sobie 1600 mant i mogą Ci naskoczyć.
 

DeletedUser

Guest
No tak to wygląda, ja nie piszę że jest inaczej. Piszę że nie chce mi się już patrzeć na narzekanie ludzi bo i tak się to nie zmieni - idzie raczej jeszcze w gorszą stronę.
 

DeletedUser26320

Guest
Niestety nie było mi dane grać za starych czasów, więc nie wiem jak to do końca wyglądało ,ale wydaje mi się że bardzo duży wpływ na zaburzenie równowagi pomiędzy zlotnikami a resztą ma zwiększenie liczby mityków latających po serwerach. Kiedyś złotnik mógł narobić za golda paczek ogni ale przy dobrym synchro i kolonie na bonus odbijał przy drastycznych stratach. Co za tym idzie gracze którzy potrafili oszczędzać mityki I szacować siły znaczyli o wiele więcej niż teraz. Obecnie przy tak częstych eventach zlotnik narobi mityków , i przy włączonych bonusach nawet w bonusie moze bic tymi mitykami i jest na + A nawet jeśli na - to nieznacznie. Sprawia to że mniejsze znaczenie ma organizacja akcji, przez co przestaje się podobać weteranów.

Druga sprawa. To prawda, INNO leci na $, tylko trzeba wziąć pod uwagę Polskie realia. Co z tego że zarobią 20k złotych z premek jak dla nich to marne 5k Euro czyli pensja dla 2 pracowników. Być może to jest powód takiego przesycenia polskich serwerów elementami płatnymi. Choć nigdy nie gralem na zagranicznym serwerze więc nie wiem do końca jak to jest.
 

DeletedUser

Guest
Wcześniej odbijało się ogniami - teraz murków nie ma prawie wogóle i zamiast ogni jest mit. Paczkę mant ciułało się 3 tygodnie a teraz można to zrobić w kilka dni + eventy które zabijają rozgrywkę.
 

DeletedUser22176

Guest
Jest spoko, tylko te eventy psują grę trochę.. złotnicy itd.
 

DeletedUser27743

Guest
Już myślałem że się pojawi w końcu jakiś post w stylu "zamkniemy serwer w ciągu miesiąca" a tu nuda :v
 
Do góry