1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Lista miast.

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika Kaliszaneczka, 7. Lip 2010.

?

Czy jesteś za ulepszeniem listy miast?

1. Tak

26 głos(ów)
    86,7%
  2. Nie

4 głos(ów)
    13,3%
  3. Obojętne

0 głos(ów)
    0,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Proponuję listę miast jakoś udoskonalić np. dodać pasek do przewijania. Bo w miarę jak przybywa miast to ich nazwy są pisane coraz mniejszą czcionką, jest to coraz mniej czytelne i utrudnia przełączanie pomiędzy wioskami.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 7. Lip 2010
  2. volveryin7

volveryin7 Guest

Nie wiem czy tak jest xD ale jestem na TAK

3. Robin65

Robin65 Grepolis Team

tu przedstawiłeś swoje prawdziwe oblicze i brak zdolności do myślenia perspektywicznego, a pomysł ze zmniejszaniem czcionki jest szatańską próbą ograniczenia rozrostu naszych imperiów, albo próbą wymuszenia kupowania coraz większych ekranów więc jestem jak najbardziej na TAK za przedstawioną tu propozycją.

4. Robin65

Robin65 Grepolis Team

Pomysł wprawdzie nie mój i obecnie czcionka nie maleje, ale nazwy kolejnych miast chowają się poniżej ekranu więc przydałoby się coś z tym fantem poczynić stąd odświeżam temat.

5. volveryin7

volveryin7 Guest

o raczej do błędów w grze :) taki pasek by sie przydał bo to naprawdę wnerwiający bug i myślę że wprowadzą to w najbliższych aktualizacjach

Kurczak zaraz wejdzie ze swoim bezsensownym wetem :D

6. lukaschudy

lukaschudy Guest

Chodz sporo miast już mam to nie zauważyłem błędu ale jeśli tak jest to oczywiście jestem na tak...

7. na tak ale z małą poprawką.

mi osobiście odpowiada pełna lista rozwijająca się poza stronę, ale jeśli komuś nie chce sie kursorem latać do suwaka po prawej i z powrotem do listy miast, to powinien mieć możliwość innego widoku. w związku z tym powinny być 2 opcje do wyboru w ustawieniach (ta z propozycji i obecny stan)

8. Cygan0123

Cygan0123 Guest

ja też na duże tak jestem, to może być uciążliwe

9. Red Slayer

Red Slayer

Propozycja wprowadzona w życie

Wprowadzone w wersji 2.0.

Temat Zamykam.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.