Lista miast.

  • Rozpoczynający wątek Kaliszaneczka
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za ulepszeniem listy miast?

  • Tak

    Głosy: 26 86,7%
  • Nie

    Głosy: 4 13,3%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuję listę miast jakoś udoskonalić np. dodać pasek do przewijania. Bo w miarę jak przybywa miast to ich nazwy są pisane coraz mniejszą czcionką, jest to coraz mniej czytelne i utrudnia przełączanie pomiędzy wioskami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
a ja jestem na NIE
dlaczego ?
odpowiedz jest prosta , przedstawilem pomysl ktory ma pomoc slabszym i poczatkujacym, a tu mi krzycza NIE
to dlaczego ja mam teraz glosowac na TAK , za oczywistym ulatwieniem dla ludzi lepszych ?

wiec NIE

tu przedstawiłeś swoje prawdziwe oblicze i brak zdolności do myślenia perspektywicznego, a pomysł ze zmniejszaniem czcionki jest szatańską próbą ograniczenia rozrostu naszych imperiów, albo próbą wymuszenia kupowania coraz większych ekranów więc jestem jak najbardziej na TAK za przedstawioną tu propozycją.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Pomysł wprawdzie nie mój i obecnie czcionka nie maleje, ale nazwy kolejnych miast chowają się poniżej ekranu więc przydałoby się coś z tym fantem poczynić stąd odświeżam temat.
 

DeletedUser

Guest
o raczej do błędów w grze :) taki pasek by sie przydał bo to naprawdę wnerwiający bug i myślę że wprowadzą to w najbliższych aktualizacjach

Kurczak zaraz wejdzie ze swoim bezsensownym wetem :D
 

DeletedUser

Guest
Chodz sporo miast już mam to nie zauważyłem błędu ale jeśli tak jest to oczywiście jestem na tak...
 

DeletedUser

Guest
na tak ale z małą poprawką.

mi osobiście odpowiada pełna lista rozwijająca się poza stronę, ale jeśli komuś nie chce sie kursorem latać do suwaka po prawej i z powrotem do listy miast, to powinien mieć możliwość innego widoku. w związku z tym powinny być 2 opcje do wyboru w ustawieniach (ta z propozycji i obecny stan)
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja wprowadzona w życie

Wprowadzone w wersji 2.0.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry