[Naprawiony] Lista poleceń - Akcjum

Na Akcjum po ostatniej aktualizacji, lista poleceń szaleje, znikają puszczone ataki, zero raportów po dojściu ataku.
Lista pokazuje raz 5 poleceń, raz 1, i tak sobie skacze! I zaznaczam, nie tylko u mnie, sprawdzone, u kilku osób
 
Odp: Lista poleceń - Akcjum

mam to samo !! zaraz mnie szlag trafi !! co chwile coś sie dzieje z tym grepo , co teraz ? straciłem całe wojo na nic ? moje wsparcie niby doszło , a nigdzie go nie ma , niby sklinowałem kolona , a nie ma rapku , o co chodzi ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

Oczywiście u mnie tez te błędy występują. Oprócz tego licznik czasu powracających wojsk, w okienku podglądu też szaleje, i nawet cofa czas o parę sekund. Oczywiście jeśli ten podgląd wogóle uda się cudem kliknąć. Testowałem na FireFoksie, Safari, Chromie. Wszę dzie to samo. - na raport lub podgląd okupacji czeka sie nawet kilka/kilkanaście minut :/
 
Odp: Lista poleceń - Akcjum

Niestety , ale muszę zlikwidować tą bitwe o Troję , najpierw niech zainwestują w serwery , a potem niech dalej trzepią kase na tych głupich zabawach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

No właśnie zapomniałem dodać że dzieje się tak od uruchomienia 'Bitwy o Troję'.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

w takich przypadkach powinna być odrazu cofnięta ostatnia aktualizacja
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że na innych serwerach nie ma takiego problemu...czyli pewnie coś odwalili już podczas pisania tego świata, czy wcześniejszych problemów z tym światem, a teraz po odpaleniu eventu zaczęły się prawdziwe "cuda".

Pewnie w tym momencie jedynym rozwiązaniem byłoby zamknięcie Akcjum na jakiś dzień, czy dwa (w tym czasie rozgrywka staje w miejscu i zostaje wznowiona po tych kilku dniach na naprawę wszystkich błędów...o ile jest to możliwe) i że się tak wyrażę, zrobienie pełnej diagnostyki tego serwera i wyeliminowanie błędów.

Aktualnie, to Akcjum wygląda jak taka typowa "polska droga". Pełna dziur i nie naprawiana gruntownie, tylko co chwilę łatana...a że łatana jest na szybko, to po chwili problemy wracają, tylko w dodatku są one jeszcze większe.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

Czy problem nadal u Was występuje?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

Zdaje się, że nastąpiła poprawa :)
 

DeletedUser11035

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

No nie wiem czy nastąpiła poprawa, ponieważ nie da rady zalogować się na Akcjum !
Czy to z apki czy z przegladarki...
 

DeletedUser11035

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

A jak udało mi sie zalogować to gra działa jak muł :mad:
Chyba beda musieli zwracać złotko za stracone wiochy ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

a następnym razem na walentynki zróbcie ewent czyszczenie mieczy może nie bedzie sie tak pier.............
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

od pol godziny staram sie o caluska na pozegnanie z syrenka, jestem tak blisko, a sie nie da :(
serce mi lamiecie...
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

Ja na Olimpii też nie mogę odebrać pocałunku:(
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Lista poleceń - Akcjum

do mnie jakaś "syrenka" mówi kochanie:( ja znany jestem z tego, że mi się kółko wiecznie kręci i nic nie pamiętam ale to już lekka przesada:(
 
Do góry