[Nowość] Lista Znajomych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12315
  • Data rozpoczęcia

co myslisz o liscie znajomych

  • nie ma takiej potrzeby

    Głosy: 3 17,6%
  • przydalaby sie

    Głosy: 13 76,5%
  • obojętne

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser12315

Guest
Witam Drodzy gracze mam dla was propozycje do wpowadzenie w grze mianowicie dodanie do gry listy znajomych z ktorymi bedziemy mogli miec kontakt nie tylko na jednym swiecie ale na kilku wielu z Was poznalo na swiatach fajnych ludzi wiec dlaczego nie miec ich w znajomych i komunikowac sie z kims miedzy swiatami badz po dluzszej przerwie wrocic i miec kontakt z dawna ekipa z sojuszu
 

DeletedUser19924

Guest
Na początek, to proszę zapoznać się z regulaminem i dodać trzecią opcję do ankiety. Przydałoby się też napisać tę propozycję zachowując trochę ładu i składu w wypowiedzi. Jak chcesz, żeby to miało wyglądać?

Jak poznaje się ludzi, to zawsze warto zbierać kontakty poza grą...tak masz pewność, że dotrzesz do kogoś. A z gry można w każdej chwili zrezygnować i już do takiej osoby nie jesteś w stanie dotrzeć.


PS: Do tego pozostaje Ci to forum, przez które możesz skontaktować się z wieloma osobami.
 

DeletedUser5

Guest
Pomysł całkiem przydatny, szczególnie po zamknięciu rejestracji na danym świecie. Jeśli skasuje nam się konto, to nie mamy możliwości ponownego zalogowania do gry, przez co skontaktowanie się ze znajomymi jest mocno utrudnione, a nie wszyscy posiadają konto na forum.
 

DeletedUser19924

Guest
No to czekam na jakąś wizję, jakby to miało wyglądać...bo co nam po takiej liście znajomych? W jaki sposób byśmy mieli ją wykorzystać?


PS: Chat między wszystkimi graczami zapewniał Diony swego czasu, ale widzę teraz, że usunął już tę opcję ze swojego skryptu...powodów usunięcia nie znam:)
 

DeletedUser7343

Guest
Jak najbardziej jestem za,opcja jest znacznie bardziej potrzebna niż się wydaje.
Uważam,że przy wprowadzeniu tej propozycji,można by dodać jedną zakładkę w wiadomościach,w której można by korespondować ze znajomymi z innych serwerów - nie wiem jak by to wyglądało od strony technicznej,ale obstawiam że mimo wszystko wykonalne :)
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry