Lodygo97pl

  • Rozpoczynający wątek LODYGO97PL
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tak z Nudów założyłem ten temat :)

Jestem Patryk lat 16

Pytajcie to odpowiem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lodygo97pl

Rutynowe pytanie .
Na jakim świecie /światach grasz ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lodygo97pl

Przedwczoraj zaczełem na NAKSOS pierwszy mój świat z nowym systemem podboju.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Lodygo97pl

Skąd się dowiedziałeś o grepolis ?
A na innych jakichś światach grałeś?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lodygo97pl

Skąd się dowiedziałeś o grepolis ?
A na innych jakichś światach grałeś?

Pewnego dnia strasznie mi sie nudziło nie wiedziałem co z sobą zrobić i wpisałem na necie fajne gry strategiczne multiplayer zaczełem gre w GREPOLIS miałem wtedy z 12 lat ;) To był świat JOTA chyba ale wogóle nie ogarniałem.


Grałem na każdym świecie conajmniej tydzień turystycznie , ale zawsze sie skupiałem na jednym czyli najpierw NY TOP1 w obrońcach TOP1 w wojownikach jak kończyłem.

A po NY , ATENY gdzie też już nie pamiętam byłem w obrońcach TOP1 i wojownikach TOP1 gdy musiałem skończyć.

Po Atenach przeszłem na emeryturke gram mniej na luzie ;)
 
Odp: Lodygo97pl

Grasz na luzie i zapomnial odpisac od czasu do czasu...herculesik sie o ciebie pytal zaloguj sie na Maraton pogadacie:)
To co baseniki i dziewczyny sie znudzily wracasz do nalogu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lodygo97pl

Co ty myślałeś że ja nie grałem w nic hahaha XD

Call of duty ghost cisnołem z ziomkami stworzyłem klan i td. po dwóch miesiącach 50 na świecie byłem na ps3 XD

Ale tera te nowe konsole nie ma z kim grać a samemu to nie to samo...

Mam parenaście kont na maratonie XD bo chciałem pograć ale na morzu M85 to by za fajnie nie było... zawsze gdzieś mnie wywalało.... o północy wejde nowego zwierzake se kupuje węza jutro musze poczytać jeszcze o nich troche...

wejde o północy .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Lodygo97pl

tak za 3 miesiące wpadne jak podrośnie chyba by jeszcze go nie zmieścił w paszczy ;)
 
Do góry