Logowanie do gry przez komórkę

  • Rozpoczynający wątek Aragorn77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,

Założyłem konto w grze za pomocą Facebooka. Wygodne? Owszem
Tyle że teraz mam problem z wejściem do gry przez komórkę, bo ta prosi mnie o login i hasło których nie znam

Tzn. podaję login z gry i hasło (te z Facebook-a), ale mimo to aplikacja nie przepuszcza mnie dalej.
Co zrobić w takiej sytuacji? Komórka to Nokia C3-00, Opera Mini Next

Pozdrawiam,
Michał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Logowanie do gry przez komórkę

Ja wchodzę przez samsunga galaxy i mi dobrze chodzi a nie możesz bezpośrednio na grepolis wejść tylko przez facebook? Ogółem zbytnio nie znam się na nokiach ale z tego co ja wiem nie są one najlepsze do neta może oprócz kilka tych nowych modeli.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Logowanie do gry przez komórkę

tez mam problem z logowaniem. mam samsunga gti5700 z androidem 2.1 ale przez wersje dla komorek nic nie wczytuje, a na standardowej wczytuje prawie wszystko a nastepnie wylacza mi sie przegladarka (opera mobile). co mozna zrobic?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Logowanie do gry przez komórkę

Nawet gdyby to była wina fona (lub softu) -> to co najwyżej problemem może być automatyczne logowanie poprzez FB. Jeżeli ten sposób nie działa, to w jaki sposób można teraz uzyskać hasło i login do "normalnego" wejścia do gry? Tak na wszelki wypadek, gdyby FB padł (co czasami się zdarza)

Bo na razie wychodzi na to że osoba która zaloguje się do gry poprzez FB ma tylko pod górkę -> niby łatwiej na początku (tworzenie konta gry), ale później jest w pełni zależna od funkcjonowania FB. Nie do końca mi się to podoba...
 
Odp: Logowanie do gry przez komórkę

Jeżeli zwykle logujesz sie do gry poprzez Facebooka, to możesz również ustawić osobne hasło do logowania się bezpośrednio w grze.
W tym celu proszę wybierz Ustawienia w panelu po lewej stronie a następnie Facebook w Ustawieniach konta. Tam będziesz mógł wprowadzić hasło do konta, dzięki któremu będziesz mógł bezpośrednio logować się do gry bez używania Facebooka.
 

DeletedUser6463

Guest
Odp: Logowanie do gry przez komórkę

Ja wchodzę przez samsunga galaxy i mi dobrze chodzi a nie możesz bezpośrednio na grepolis wejść tylko przez facebook? Ogółem zbytnio nie znam się na nokiach ale z tego co ja wiem nie są one najlepsze do neta może oprócz kilka tych nowych modeli.
A mi od wczoraj jak sie loguje internet mi zanila
 

DeletedUser29238

Guest
Ja używam Nokii 5 i chodzi bez problemu. Logowanie standardowe: login/hasło. Przy androidzie 2.1 mogą być problemy, dosyć stara wersja systemu.
 
Do góry