[Omawiane] Logowanie na nowej stronie grepolis

  • Rozpoczynający wątek Dziewczynka Martynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Hej

Od niedawna zmieniła się główna strona grepolis - strona logowania, w tym momencie by się zalogować wpisujemy login i hasło w górnym prawym rogu - jednak mi się to nie udaje.
Wpisuję dobre dane, jednak gdy kliknę "zaloguj" strona tak jakby się tylko odświeża i nic innego isę nie dzieje.

Dodam, że robię to na Operze.


Z góry dziękuję za jakiekolwiek super rady,
Pozdrawiam
Martyna
 
Odp: Logowanie na nowej stronie grepolis

też tak miałem , ale dodałem zakłądke na przegladarce z tej starej strony startowej i tak się loguje , wcale nie wchodze na tą nową :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Logowanie na nowej stronie grepolis

Hm, no spróbowałam tak zrobić, ale dalej to samo..
 

DeletedUser5

Guest
Re: Odp: Logowanie na nowej stronie grepolis

Jaką dokładnie wersję Opery posiadasz? Przetestowałam to na najnowszej Operze i udało się zalogować poprawnie - może problem tkwi w nieaktualnej przeglądarce? Jeżeli aktualizacja nie pomoże, przede wszystkim standardowo wyczyść pliki tymczasowe przeglądarki, wyłącz wszystkie skrypty i rozszerzenia przeglądarki oraz podaj proszę nick, na który próbujesz się zalogować.

też tak miałem , ale dodałem zakłądke na przegladarce z tej starej strony startowej i tak się loguje , wcale nie wchodze na tą nową :)

Chodzi ci o https://pl0.grepolis.com/start/index? Wejście do gry z tego linka działa, gdy jesteśmy już zalogowani, jeżeli nie, to przerzuca do nowej strony głównej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry