logowanie z komórki

  • Rozpoczynający wątek Corleone
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałem zapytać czy jest możliwość logowania się z komórki? Jeśli tak to czy muszę to gdzieś zgłaszać? Czy po prostu grać sobie niczym się nie przejmując?
 

DeletedUser

Guest
Korzystając z przeglądarki internetowej w tel. możesz bez problemu się zalogować na stronę, a kary z tego powodu żadnej nie przewidziano :).
 

DeletedUser

Guest
Ja często wchodze z komórki i jest ok tylko,że wchodze z opera mobile bo ze zwykłej podstawowej nie działa
 

DeletedUser

Guest
Ja często wchodze z komórki i jest ok tylko,że wchodze z opera mobile bo ze zwykłej podstawowej nie działa

Ze zwykłej nie działa(w E51 i Toshibie G810 IE), a z opery przyciski do klikania są poprzestawiane na samej górze (nokia E51). Czy administracja mogłaby stworzyć dodatkową zakładkę, w której można bezpośrednio wejść do senatu albo gdy odbieram wiadomości o tym jak moje oddziały powróciły z walki wysłać je 1 przyciśnięciem jeszcze raz w te same miejsce?
 

DeletedUser

Guest
dla tel jest to chyba nie oplacalne, bo nie ma az tak duzo osob którzy korzystają z tel do grania
 

DeletedUser

Guest
Mam zainstalowaną Opera Mobile oczywiście kompatybilną z moim telefonem i po wpisaniu loginu i hasła wybieram świat i cofa mnie do początku. (tak że od nowa muszę wpisywać login i hasło). I tak wkoło. :/ Jakieś propozycję jak moge rozwiązać ten problem?
 

DeletedUser

Guest
Mam zainstalowaną Opera Mobile oczywiście kompatybilną z moim telefonem i po wpisaniu loginu i hasła wybieram świat i cofa mnie do początku. (tak że od nowa muszę wpisywać login i hasło). I tak wkoło. :/ Jakieś propozycję jak moge rozwiązać ten problem?

mam to samo ale mi dodatkowo pojawia się komunikat invalid.... (niepamietam dalej;p )
 
Status
Zamknięty.
Do góry