[To nie błąd] Logowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19433
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19433

Guest
Od paru dni na świecie Itaka gdy się loguje wyskakuje mi abym wpisał kod captcha nie wiem czemu?? To nie jest to co wyskakuje w rogu żeby wcisnać tylko od razu gdy się loguje to to wyskakuje
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Logowainie

To chyba nie jest błąd niektórzy muszą go wpisywać częściej a niektórzy prawie wcale
 
Odp: Logowainie

Kod captcha jest generowany losowo, a więc może pojawić się w dowolnym momencie i tak jak napisała maja2013 nie jest to błąd.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Logowanie

Od paru dni na świecie Itaka gdy się loguje wyskakuje mi abym wpisał kod captcha nie wiem czemu?? To nie jest to co wyskakuje w rogu żeby wcisnać tylko od razu gdy się loguje to to wyskakuje


ja miałem podobnie -- duzo siedziałem na mobilnym i tam mi nie wyskakuje kod captch a jak się logowałem na kompie to od razu wyskakiwało -- odnosiłem wrażenie że na mobilnym nie wyskakuje lub nie pokazuje i wtedy od razu jest na kompie.

ALe mogę się mylic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Logowanie

ja miałem podobnie -- duzo siedziałem na mobilnym i tam mi nie wyskakuje kod captch a jak się logowałem na kompie to od razu wyskakiwało -- odnosiłem wrażenie że na mobilnym nie wyskakuje lub nie pokazuje i wtedy od razu jest na kompie.

ALe mogę się mylic

Dawno na mobilnym nie miałem ale dziś 2 razy wpisywałem kodzik
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Logowanie

Tylko denerwuje mnie to ciągłe wpisywanie przy logowaniu:/
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Logowanie

ja na mobilnym nie miałem nigdy -- dziś znowu odpalam na kompie i wyskakuje mi kod - a wcześniej na mobilnym siedziałem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Logowanie

ja na mobilnym nie miałem nigdy -- dziś znowu odpalam na kompie i wyskakuje mi kod - a wcześniej na mobilnym siedziałem

Pewnie grasz na, tej nowszej, wersji mobilnej. A ja pisałem o starszej ale na tej nowszej też wyskakuje tylko tego niedoświadczyleś tego jeszcze.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Logowanie

Pewnie grasz na, tej nowszej, wersji mobilnej. A ja pisałem o starszej ale na tej nowszej też wyskakuje tylko tego niedoświadczyleś tego jeszcze.


no całkiem mozliwe -- gram dośc sporawo a jeszcze mi nie wyskoczyło

Ciekawe czy komus wyskoczyło na tej nowej wersji
 
Do góry