Lojalność w wiochach.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19917
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 7 50,0%
  • Nie

    Głosy: 7 50,0%
  • Wsio

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser19917

Guest
Wytłumaczę jak w przedszkolu...

1. Mam dwa miasteczka na wyspie
2. Mogę zaakceptować misję gdzie będę tracił nastrój w wioskach.
3. Po aktywacji OBYDWA moje miasta tracą na tym, a przecież załączyłem w mieście A, a nie w B.

Teraz uwaga drogie dzieci...

Teraz jest tak:

1. Mam dwa miasteczka na wyspie (A i B)
2. Mam bonus do plądrowania przez 5h bez utraty nastroju
3. Aktywuję go w mieście A, ale miasto B przy tym nic nie ma...

TAK WIĘC
Chce aby bonus do plądrowania przez 5h działał na dwa miasta na tej samej wyspie, tak jak przy misji "utracona lojalność".

KPW?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18203

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Ja rozumie to ze poprostu napisales fakty jak jest:)
Nie rozumie a czytalem chyba 4 razy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Też mi się wydaje, że tak już jest. Jak odpalisz bonus w jednym mieście na wyspie, to działa on na wszystkie. Chyba, że znowu się coś zmieniło i już nie działa...dawno go nie używałem w sumie:)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Dzisiaj mnie olśniło :D

Chodzi mi o misję:

Skoro tracimy 5% nastroju, a mamy na wyspie dajmy na to 2wiochy tracą na tym obydwie.
Wytłumaczenie po chińsku.
Tak więc skoro tak działa ta misja to czemu by nasza wymuszona lojalność nie działała podobnie? :)
Tzn. dwie wiochy mają aktywowany bonus do plądrowania, rzecz jasna na tej samej wyspie.

Nie wiem czy ktoś to zrozumie :rolleyes:
Nie rozumie nikt
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Dziala na wszystkie.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Może teraz przedszkole zrozumie?
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

To ja mam w takim wypadku jakąś kiepską wersje grepo bo u mnie tego nie ma :)))

Teraz wlasnie aktywowalem wymuszona na jedno miasto.
Mam na tej wyspie dwa miasta i moge pladrowac dojednego i drugiego i lojalnosc nie spada.
Swiat Kalidon.
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Teraz wlasnie aktywowalem wymuszona na jedno miasto.
Mam na tej wyspie dwa miasta i moge pladrowac dojednego i drugiego i lojalnosc nie spada.
Swiat Kalidon.

"Bonus wymuszona lojalność nie chroni przed utraconą lojalnością. Posiadając oba bonusy, nastrój nie będzie spadał podczas plądrowania, natomiast będzie spadał regularnie przez pewien okres w związku z utraconą lojalnością."

I tym tylko bedą się różniły te dwa miasta na wyspie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Ależ my to wiemy, a chodzi nam o coś trochę innego i nie ma to nic wspólnego z "utraconą lojalnością".

Koledze chodzi o to, że jak mamy dwa miasta na jednej wyspie i w jednym z nich uruchomimy "wymuszoną lojalność", to w obydwu miastach będziemy mogli plądrować wioski nie narażając się na obniżenie nastroju w wioskach, a nie tylko podczas plądrowania z miasta, gdzie mamy aktywny bonus.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

"Bonus wymuszona lojalność nie chroni przed utraconą lojalnością. Posiadając oba bonusy, nastrój nie będzie spadał podczas plądrowania, natomiast będzie spadał regularnie przez pewien okres w związku z utraconą lojalnością."

I tym tylko bedą się różniły te dwa miasta na wyspie.

Jeżeli nadal nie rozumiesz o co mi chodzi- to wyjdź i naucz się czytać ze zrozumieniem :)

Teraz wlasnie aktywowalem wymuszona na jedno miasto.
Mam na tej wyspie dwa miasta i moge pladrowac dojednego i drugiego i lojalnosc nie spada.
Swiat Kalidon.
No to nie rozumiem, bo u mnie tego nie ma
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Właśnie mi się trafiło w misji wyspowej na Sparcie, jutro dostanę bonus i sprawdzę jak to wygląda dokładnie, co by się upewnić.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

"Bonus wymuszona lojalność nie chroni przed utraconą lojalnością. Posiadając oba bonusy, nastrój nie będzie spadał podczas plądrowania, natomiast będzie spadał regularnie przez pewien okres w związku z utraconą lojalnością."

I tym tylko bedą się różniły te dwa miasta na wyspie.
Tak zgadza sie dobralem nie wlasciwe slowo.
Chodzi mi oto ze jesli mamy np 3 miasta na wyspie i na jedno aktywuje wymuszona lojalnosc to moge pladrowac surke na wszystkie 3 miasta swoje i NASTROJ w wioskach nie spada.
Tak mam na Kalidonie testowalem i na 100% tak jest.
k-nightmare dziwne ze tak nie masz-jeden ma drugi niema :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Przetestowane i przeze mnie na Sparcie. Trzy miasta na wyspie, w jednej kliknięta wymuszona lojalność, plądrowanie 5 minut z trzech miast i nastrój w wioskach się nie zmienił.

Więc propozycja jest niepotrzebna, bo takie rozwiązanie już istnieje, a Ty możesz raczej błąd zgłosić, że u Ciebie tak nie jest :)
 

DeletedUser24534

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Bonus "Wymuszona lojalnosć" działa na wioski na całej wyspie,
Mają z tego powodu korzyści oba tw miasta.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Tak jak już zaznaczyli przedmówcy ,bonus z wymuszoną działa na całą wyspę. Napisałbym jednak do błędów ,że nie widać ,że wpływa na miasta inne niż te w którym je aktywowano.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

Najprawdopodobniej gracz k-nightmare miał już wześniej obniżoną lojalność we wioskach co za tym idzie nie pozwala ona obniżyć nastroju od momentu jej włączenia. Jeżeli przed włączeniem nastrój był poniżej 80% wówczas plądrowanie niesie za sobą ryzyko buntu w wioskach.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

A Tobie o co w ogóle teraz chodzi, że pozwolę sobie zapytać? Czytanie ze zrozumieniem chyba nie boli?

K-nightmare chciał wprowadzenia ulepszenia, które pozwalałoby, aby wymuszona lojalność działała na wszystkie nasze miasta na wyspie...czyli moglibyśmy plądrować z każdego miasta na wyspie bez ryzyka obniżenia nastroju wiosek. Jednak dostrzegliśmy już, że nie ma takiej potrzeby, bo wymuszona lojalność działa na wszystkie nasze miasta na danej wyspie.

Jeżeli u k-nightmare jest inaczej, to proponowaliśmy mu założenie tematu o błędzie...koniec tematu:)


PS: Choć może by się przydało, aby automat po włączeniu wymuszonej lojalności dodawał ten bonus we wszystkich naszych miastach na jednej wyspie, a nie tylko w tym mieście, w którym go odpaliliśmy, jeśli działa on na wszystkie nasze miasta na wyspie. Do przemyślenia...
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Lojalność w wiochach.

A Tobie o co w ogóle teraz chodzi, że pozwolę sobie zapytać? Czytanie ze zrozumieniem chyba nie boli?

K-nightmare chciał wprowadzenia ulepszenia, które pozwalałoby, aby wymuszona lojalność działała na wszystkie nasze miasta na wyspie...czyli moglibyśmy plądrować z każdego miasta na wyspie bez ryzyka obniżenia nastroju wiosek. Jednak dostrzegliśmy już, że nie ma takiej potrzeby, bo wymuszona lojalność działa na wszystkie nasze miasta na danej wyspie.

Jeżeli u k-nightmare jest inaczej, to proponowaliśmy mu założenie tematu o błędzie...koniec tematu:)


PS: Choć może by się przydało, aby automat po włączeniu wymuszonej lojalności dodawał ten bonus we wszystkich naszych miastach na jednej wyspie, a nie tylko w tym mieście, w którym go odpaliliśmy, jeśli działa on na wszystkie nasze miasta na wyspie. Do przemyślenia...
Tak masz racje zapomniałem dopisać że moja wypowiedź tyczy się tego że u K-nightmare to nie działa. :)
 
Do góry