londi

Witam. I ja założę swój temat z małą uwagą:) Pytania o imię i wiek bądź jakieś z tym związane będa przeze mnie ignorowane:)
Na pozostałe pytania w granicach smaku odpowiadam:)

Są jacyś chętni do pytań?:d

Ostatnia edycja:
Odp: londi

Czy podoba Ci się czat GT? :D
Jeśli chodzi o samą techniczną stronę czatu to nie za bardzo wygląd itd lecz jeśliby zwracać uwagę na całą resztę to jest spoko, zwłaszcza, że można spamować i nie ma za to banika, poza tym te nasze spiski.... szkoda że więcej osób sie tam nie zjawia.

1. Jak się dowiedziałaś o Grepolis?
2. Co lubisz robić w wolnym czasie poza Grepolis? :D
3. Masz jakieś zwierzęta?

Uczysz się, studiujesz czy też pracujesz?
I dlaczego masz tyle wolnego czasu?:D
Człowiek ponoć uczy się cały życie, więc i ja póki żyję to się edukuję.
Czas? Nie mam co robic po tym jak wracam do domu to znajduje się czas na neta, quizy i takie tam. Jestem strasznym leniem poza tym:d
1. Jak się dowiedziałaś o Grepolis?
2. Co lubisz robić w wolnym czasie poza Grepolis? :D
3. Masz jakieś zwierzęta?
1. Nie mam zielonego pojęcia choć zapewne była to jakaś reklama która latała bodajże na plemionach bo o ile się nie mlę to była moja pierwsza taka gierka(chyba). 23.06.2010 - data rejestracji na grepo mam nadzieję usprawiedliwia nie do końca pewność moją w odpowiedzi na to pytanie
2. W wolnym czasie? Śledzić informacje na temat F1, rozmawiać z ludźmi. W mojej okolicy za bardzo nie ma możliwości wyłażenia w jakieś ciekawe miejsca więc głównie czas spędzam w domu, n podczas sezonu biegowego oglądając także jak biega nasza Justyna Kowalczyk
3. Zwierzątka owszem, 2 psy z takich mniejszych - mieszańce czegoś z czymś hehe. 2 koty które są bardzo łowne i nie wiem czy mysza się liczy w to bo ostatnio takową sprowadzono do domu i siedzi w akwarium po moim żółwiu które się do tego nadaje.

Chyba tyle choć mogę sporo więcej napisac:d

Po pierwsze, dziękuję za wsparcie przy temacie "wymuszona lojalność":). Mam takie pytanie odnośnie avatara, czy jest w nim coś zakodowane, co chciałbyś innym przekazać?
A także jeszcze pytanko(jako, że bardzo lubię zwierzęta), jak sobie radzisz z tym stadkiem, wyprowadzasz pieski, czy same sobie radzą?

Co do tematu o tej lojalności to nie ma sprawy, denerwują mnie niektórzy co nie umieją czytać tego co się im wprost pisze - wtedy ja dowalam masę linków i różnych cytatów aby mnie wkurzać przestali i znaleźli w nich odpowiedzi bo ze znalezieniem różnych rzeczy w necie problemu nie mam.
Avatar? hm Lew często pojawiający się w reggae które to lubię, kolory ma fajne i mi się podoba heh, poza tym to mój znak zodiaku, po kolejne sama symbolika lwa dla mnie oznacza waleczność itd.
Stadka wyprowadzać nie trzeba, mają duże podwórko do latania i im to wystarcza choć czasem na spacery z nimi do lasu się idzie(mówię tu o psach bo koty łażą gdzie chcą:D), wtedy lataja jak opętane hehe. jak znajdę fotki jutro to wstawię moje psiaki, ale jak mówię to dopiero jutro bo dziś mi się nie za bardzo chce tego szukać - nie mam pojęcia gdzie to jest.

Spiskowiec? hm... trudne pytanie choć myślę że twórca teorii "spiski są wszędzie" czyli niejaki lw92
Spamer? najwięksi spamerzy to wiadomo Audi i znów pewien lw ale kto lepszy nie wybiorę bo się jedno obrazi :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czemu ja nie dostaję takich pytań?
to już pytanie nie do mnie, nie wiem czemu:(

superpawcio666

Guest

sprawdziłem na innym urządzeniu i działa a na lapku nie chce się zalogować masz może jakiś jeszcze pomysł jak to naprawić

Jedyny sposób to chyba formatowanie laptopa bądź defragmentacja czy tam inne podobne cuda.

1.Ile była byś w stanie zjeść pringlesów o smaku soli i octu (są bardziej paskudne niż wskazuje nazwa) ?
1,5.Wybekała byś alfabet jeśli bardzo byś tego chciała?
2.Jak często masz wrażenie, że starsze pokolenia biegały z dinozaurami?
2,5.Są dwie ery: nasza era i przed naszą erą... ale jak nazwiemy erę po naszej erze?
3.Czy wiesz czemu spiskiem jest spisek, że spisek, Auditioree ma w swoim podpisie?
3,5.Ulubiony gatunek muzyczny?
4.Czy nie uważasz, że podejrzanym jest, że Mikołaj wie kto był grzeczny a kto nie...
4,5.Wybucha apokalipsa zoombie (jak w TWD;D). możesz wybrać 3 w miarę realne rzeczy, które byś wzięła ze sobą?
4,75.Wcisnęła byś wielki czerwony guzik z napisem nie wciskać?
5.Ściga cię seryjny morderca z piłą łańcuchową i takim hakiem. Co robisz?

Ostatnia edycja: