londi

Odp: londi

1. Szukaj a znajdziesz(ponoć:D). Ewentualnie znajdź sobie inne tematy, gdzie mozęsz się wykazać :D
2. No ja mam i raczej większośc ludzi mieszkających na wsi także:D. Ci co nie mają, to zawsze mogą sobie kupić w jakimś sklepie przeca. Ewentualnie podprowadzić sąsiadom;D

3. Że łot?

Co sądzisz o ludziach którzy twierdzą że widzieli kosmitów i naprawdę uważają że kiedyś zostali porwani?
Jak zostałaś spamerem miesiąca?Tylko bardziej szczegółowo opowiedz nisz np:wygrałam konkurs.

1. Nie zastanawiałam się nad tym szczerze mówiąc. Ogólnie rzecz biorąc jeśli ludzie nie mają obsesji na tym punkcie i nie zachowują się przez to niewiadomo jak, a tylko tweirdzą, że cos takieo miało miejsce to nic mi do tego. To tak samo jak wiara w Boga, Allaha itp.
Niektórzy mogą się ze mną w tej kwestii nie za bardzo zgadzać ale ja spytam jaka w tym różnica?Nikt bogów nie widział, a w nich wierzy, więc dlaczego wiara w kosmitów miałaby być czymś innym? Jeśli chodzi o twierdzenia o porwaniu to w sumie nie wiem, ale nie oznacza to, że mam takie osoby dyskryminoować bo wierzą, że tak się stało z nimi.

2. Przejrzyj mój temat i zobacz czy gdziekolwiek odpowiadam tak krótko na pytania jak podałeś w przykłąddzie?:d
Mi tam na SM nigdy szczególnie nie zależało, ale podoba mi się ta ranga:D Jedna z niewielu fajnych na tym forum według mnie:D
To nie mój peirwszy tytuł jeśli tak to mogę nazwać. Mam na tym forum zapewne najwięcej postów ze wszystkich( Jak kiedyś sprawdzałam, to koło 15k jeśli się nie mylę.). Starałam się zawsze odpowadać na pytania, pomagać z błędami, do tego udział w konkursach i się nazbierało w działach liczonych na 3 diamenty:D Do tego w miedzyczasie jakies spamy na dole forumm. No i pewnie dzięki temu wszystkiemu głosowano na mnie kilka razy :)

Amerykański profesor który bada kobiecą naturę stwierdził że polskie kobiety są najagresywniejsze na świecie.Co o tym sądzisz?

Amerykański profesor który bada kobiecą naturę stwierdził że polskie kobiety są najagresywniejsze na świecie.Co o tym sądzisz?
Hmm w sumie to nie mam zdania, być może i profesorek się nie myli. Znam sporo agresywnych kobiet, ale z drugiej stron także wiele łagodnych, więc o chyba zależy od subiektywnej oceny i tego z kim stykamy sie na codzień.

Jesteś ateistką?
Wyjezdzasz gdzies na wakacje?
1. Nie wiem w co dokładnie wierzę, a w co nie wierzę jeśli chodzi o te sprawy, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie.
2. Tak, za dwa dni wyjeżdżam do rodziny pod Opolem, a potem to nie wiem. Mam nadzieję, że nie będzie strasznie duszno jak będę jechać.

Witam, coś ciekawego wydarzyło się w ciągu ostatniego 1,5 roku tutaj? Albo i 2 lat? Who cares - od czasu jak mnie nie było.

Jestem tu jedynie przez Maksyma, gdyby nie On, to zakładam, że bym się ni pojawiła, nie ma po co i najwaniejsze - nie ma dla kogo (ludzie to szuje) :)

No nie chodziło mi o kwestie wizualne, bo tego przegapić się nie da. Nawet ślepy zauważyłby te super kolorki. Chociaż najbardziej mnie bawi to, że nie mogliśmy z Maksymm znaleźć przycisku do logowania hahaha. A w pytaniu o zmiany chodzilo mi może bardziej o treści, sytuacje polityczne na forum itd :)

PS: Dziękuję za przywitnie:)

Dziękuję, jako tako o ile jest jakiś wolny czas. Humor w tej chwili calkiem niezły ze względu na posiadany przeze mnie bilet na koncert LP:) Ostatnie odkrycie i miłość do tej muzyki xD
No i także witam Cię po powrocie :D

Przy okazji chcę sprostować delikatnie poprzedni mój post o tym, że ludzie to szuje , bo ktoś nieodpowiedni mógłby poczuć się urażony. Chodzi o to, że niektórzy tacy są i to tutaj n forum(piszę na forum, więc o forum wspominam). Odpowiadałam wtedy Tobie Kamilu, ale to nie było w żaden sposób kierowane do Ciebie, jeśli tak pomyślałeś, to wiedz, że tak nie jst :)

Kamil, całe szczęście xD Bo wydawało mi si, że brak odpowiedzi od Ciebie mógł znaczyć tyle, żę tak właśńie stwierdziłeś.

Michale, Ciebie jakoś spodziewałabym się tutaj jako ostatniego xD Co u Ciebie?

No co u mnie... Mój robaczek z sygnaturki się zepsuł i jest mi bardzo smutno z tego powodu :( Nie wiem co mam w tej sytuacji począć.

A i szukałem sobie jakiejś gry na wolne chwile, myślałem nawet nad grepo ale chyba wolę się nie uzależniać znowu od tego

Kamil, gram, abo raczej wegetuję xD Lecę w punkty i miasta przejmując jakieś szaraki, miasta nieaktywnych czy zakładając od zera. Chcę pobić swój rekord, choć nie wiem czy mi się to uda. Nie mam czasu na aktywną grę, żeby sie bić, prejmować czerwonych itd. Poza tym zero chęci, motywacji itepe itede do jakichś bardzo aktywnych gier ig. Za duży syf się w nich dzieje :) A świat na któym przebywam to Akcjum (gdybym nei sprawdziłą, to nawet nie wiedziałabym jak si nazywa xD)

Michał, nie da sie naprawić robaczka? Zgłoś to! Chyba, ze tak długo Cię nei było i po prostu zdechl.
Zagraj w LOLa, gra na chwilę, nie trzeba siedzieć i maniaczyc caly dzień. Grasz ile i kiedy chcesz:) Ewentualnie pobuduj sobie miasto na elfach xD

Tak z ciekawości - od kiedy obserwujesz ponownie forum?:D

Ni czepiaj się xD Nie wiedziałam jak napisać, jak to określić. Ja to w sumie loguję się od kilku dni xD Cóż za zbieg okoliczności xD
I jak? Mam nadzieję, że się nei zawiodłeś, żę mnie tu spotkałeś :D

Jakbym się zawiódł twoją obecnością to bym tu nie pisał :) W sumie to pewnego byłem tylko jednego - że nadal będzie tu nasza czerwona :D ale się niedobra nawet nie przywita :(