londi

1. Zawsze moższ stwierdzić " a odpowiem coś, żeby dała mi spokój" :D
2. To da się logicznie wytłumaczyć xD

Gwarantuję, że się da, ale nie zrobie tego, bo nie chce wolnego xD
Zalogowałeś się?:D To naprawdę uzależnia xD
Stanie się tyle, żę pograsz, stwierdzisz, że jednak do bani i się skasujesz. Lub przejmą Cię po ochronie xD

tam tak wogóle ochrone ma jeszcze każdy, a ludzie już po 2 miasta mają, kiedyś się z takimi sytuacjami nie spotykałem ;) Ale ja czasu nie mam za dużo na takie cuda, ze 2x dziennie będę się logował pewnie z reguły także za wiele się nie spodziewam. Ale nie zakładam opcji że mnie przejmą :D

Zastrzel mnie, Kamilu! Nie wiem czemu w sumie nie odpowiedziałam Ci wcześniej, dopiero teraz tak generalnie zwróciłam uwagę, że coś jest tu napisane.
U mnie nic ciekawego w sumie tak. W grepolisa to ja tylko zasiedlam wyspy i nic więcej nie robię xD Typowy bob budowniczy na festynach xD A poza tym no życie niestety, ale nie ma co sie tu na forum rozpisywac nad tym:)
Wybacz za tak późną odpowiedź

Niestety? Chyba raczej stety moim zdaniem xd Ja nawet nie wiem jak nazywa się świat na którym jstem, a jestem na nim tylko ze względu na to, że mi ktoś linka dał xd też już planowalam nie zaczynać nigdzie, szkoda czasu, a i te wszystkie opcje, nowe budynki, milion bohaterów, teraz jeszcze zmiany w moralach, wcześniej w urlopach na cudach są do niczego.