[Wyjaśnione] Ludnosc a atak

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9861
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9861

Guest
Witam jakim cudem ktos na mnie wysyla po 1 sztuce trirem, z koleji gdy ja probuje pokazuje mi ze odzial atakujacy musi skladac sie z conajmniej 90 mieszkancow.
 

DeletedUser19924

Guest
Wszystko zależy od ilości wojska w mieście. Im więcej masz swojego wojska, tym więcej ludzi musisz wysłać w ataku.

PS: Dokładnego przelicznika niestety nie znam...może ktoś się podzieli, jeśli jest on dostępny.
 

DeletedUser27444

Guest
Z tego co się orientuje dokładnie 3% posiadanego w mieście wojska ..

Kiedyś ... ktoś .. sprzedał mi info że wysyłając kilka ataków po kolei ostatni może być mniejszy ...
wtedy pierwsze można cofnąć i ostatni na rozpoznanie walką zostawić ale mnie się to nigdy za bardzo nie udało :D i sądzę że można między bajki włożyć .. może kiedyś tak było ....

No i oczywiście atakując szaraka możesz wysłać nawet jedną szabelkę ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Potwierdzam, tak jak napisał Jamjam 12, minimum to 3% wojska. Pod uwagę brani są mieszkańcy potrzebni do rekrutacji, a nie liczba jednostek. Przykładowo, jeśli w mieście mamy 10 szermierzy (1 mieszkaniec na jednostkę) i 30 kawalerzystów (3 mieszkańców na jednostkę), w mieście będziemy mieć 100 ludności przeznaczonej na wojsko, więc minimalny atak będzie składał się z 3 szermierzy lub z 1 kawalerzysty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry