Ludzie za premium

  • Rozpoczynający wątek Wojtixb
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    40
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jestem na nie ponieważ jak daje się ludność miasta za premium to gra jest wtedy za łatwa.I każdy po tygodniu może już mieć max pkt. w 1 mieście
 

DeletedUser

Guest
Chyba że można by to było robić dopiero jak się ma gospodarstwo na 40 poziomie


obraz.aspx
 

DeletedUser5480

Guest
Jeden z najbardziej beznadziejnych pomysłów jakie przeczytałem. Może jeszcze pojemność zagrody można będzie zwiększać nieograniczoną ilość razy i do tego permanentnie? Czyli ktoś wyłoży odpowiednią ilość kasy i zrobi np. dziesięciotysięczną armię w jednym polis?
 

DeletedUser

Guest
Moze nie napisze nic odkrywczego... ale nie :p ulepszenie dla "zlotych" ludzi, a chyba nie tylko dla nich jest ta gra ^^

widzialem juz projekty (w sensie gry MMO) ktore upadaly przez nadmierne dodatki kupowane za walute dostepna jedynie za polskie zlote i nadmierne wykorzystywanie tychze przez ludzi ktorzy chyba maja nie po kolei w glowie (wydawac po 1000 zl w ciagu miesiaca zeby miec przewage w klikanym zbiorku pixeli? :O Nie, to nie jest zart, to realne obliczenia :p). Do wszytkiego trzeba miec umiar, a znaczna czesc ludzi takowego nie posiada ^^
 

DeletedUser

Guest
Czy mógłbym prosić moderatorów o zamknięcie tego tematu? Wiadomo, że pomysł się nie przyjął a to (mimo, że to faktycznie głupi pomysł) troszkę przykro czytać kolejne komentarze na NIE. :/
 

DeletedUser4784

Guest
Jeszcze ja zdążę :)

NIE !!

Wystarczy już bonusów dla posiadaczy premium :) Jeśli ktoś nawet z premium sobie nie radzi to już trudno... Gdyby wprowadzono ten pomysł zdecydowana większość graczy nie miała by nawet czego szukać w grze ;/ Wystarczy bonusów dla płacących !!
 

DeletedUser77

Guest
Propozycja zostaje odrzucona. Kupując dodatkowych ludzi za premium, można by stworzyć tak silną i wielką armię w jednym mieście, że przykłądowo by rozwaliła każdego, bo by szło wszystko w jednym ataku.
Niestety propozycja nietrafiona zupełnie.
Kamil (yetj)
 
Status
Zamknięty.
Do góry