[Naprawiony] Luksusowa Rezydencja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11944
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11944

Guest
Blad zaobserwowany juz dawno temu, ale nie chcialo mi sie pisac wczesniej, bo jest drobny. Po zmianie czasu na zimowy w wioskach z bonusem Luksusowa Rezydencja bohaterom dodawane sa punkty o 23:00, a nie o polnocy jak byc powinno i jak jest w opisie bonusu.

Inny blad zwiazany z bohaterami to taki, ze po dodaniu do rekrutacji nowych bohaterow, mimo posiadania poziomu kultury przewyzszajacego laczna liczbe wszystkich bohaterow (25) i tak trzeba zdobyc nowe sloty, aby miec prawo do rekrutacji nowych bohaterow.
 

DeletedUser12405

Guest
Blad zaobserwowany juz dawno temu, ale nie chcialo mi sie pisac wczesniej, bo jest drobny. Po zmianie czasu na zimowy w wioskach z bonusem Luksusowa Rezydencja bohaterom dodawane sa punkty o 23:00, a nie o polnocy jak byc powinno i jak jest w opisie bonusu.

Dzięki sprawdzimy :)


Inny blad zwiazany z bohaterami to taki, ze po dodaniu do rekrutacji nowych bohaterow, mimo posiadania poziomu kultury przewyzszajacego laczna liczbe wszystkich bohaterow (25) i tak trzeba zdobyc nowe sloty, aby miec prawo do rekrutacji nowych bohaterow.

Nie widzę problemu z rekrutacją nowych bohaterów, a posiadam ponad dwusetny poziom kultury.

agora.png
rada bohaterów.png
sloty bohaterów.png
 

DeletedUser11944

Guest
po zdobyciu slota problem zniknal, pewnie tak bylo tez i w Twoim przypadku, bo ladnych pare dni od aktualizacji minelo zanim to sprawdziles
 

DeletedUser19924

Guest
U mnie problemu też nie było...ale nie jestem pewien, czy w międzyczasie (od aktualizacji do przeczytania tego tematu i sprawdzenia) nie zdobyłem slota. Ostatnio slot dziennie wpada i czasem trudno określić takie rzeczy...
 

DeletedUser11944

Guest
Dzięki sprawdzimy :)

obiecanki - cacanki
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry