Małe ulepszenie raportów szpiegowskich

  • Rozpoczynający wątek volveryin7
  • Data rozpoczęcia

Jestem...


  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam szanownych forumowiczów :)

Zacznę od szkicu graficznego :
obrazgrepolis2.png

http://img836.imageshack.us/i/obrazgrepolis2.png/

Takie ulepszenie zapewne bardzo się przyda wielu graczom ponieważ zamiast szukać w raportach tego konkretnego raportu od szpiega będziemy mogli kliknąć w miasto i zobaczymy najnowsze informacje z miasta o ile mamy takowy udany raport szpiegowski

Jeżeli głosujecie na przeciw to podawajcie powody dlaczego głosujecie na NIE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jestem jak najbardziej za, myślę, że to powinno przejść

ja bym wstawił 3 ostatnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie na tak. Jedna z lepszych ostatnio propozycji.
 

DeletedUser

Guest
Zrobiłem małą poprawkę :)

Cygan01234- też o tym wcześniej myślałem ale nie wiedziałem jakby to zrobić :)

poprawkaobrazgrepolis2.png

W adresie url
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
oto co mamy z premium:

rapek


więc jedyne czego dotyczyłaby propozycja to przesunięcie tych (tylko szpiegowskich - bo tu są wszystkie) raportów do zakładki od szpiegowania - oczywiście wszystko w premium:) jak dla mnie obojętne gdzie te raporty są.
 

DeletedUser

Guest
Tylko ze tam znów są raporty nie poukładane i tyczą się głównie raportów z ataku :)
 

DeletedUser

Guest
Tylko ze tam znów są raporty nie poukładane i tyczą się głównie raportów z ataku :)
jeżeli głównie atakujesz - owszem:)

tylko po co ci raport szpiegowski sprzed 5 ataków na to miasto - jest bezużyteczny (chyba że chcesz przypomnieć sobie jakie miał budynki) :)
dlatego nie mam nic przeciwko przeniesieniu raportów do zakładki odpowiedzialnej za wysyłanie szpiega. ale jak nie będzie takiej opcji to też nie będę narzekał:)
 

DeletedUser

Guest
Bo ty jesteś cały czas na premium więc tobie nie będzie przeszkadzać
 

DeletedUser

Guest
bo to w innej formie niż 'w premium' nie przejdzie skoro raporty już są po kliknięciu na miasto. będzie to tylko poprawka w dodaniu tych raportów do innej zakładki
 

DeletedUser

Guest
Ale to w takim razie 10 ostatnich raportów szpiegowskich w jaskini też powinny należeć do premium bo nie widzę powodu dlaczego 1 raport albo 3 raporty nie mogą zostać umieszczone zakładce do szpiegowania :)

PS.Leski, Robin65, podacie nam powód dlaczego tak zagłosowaliście czy raczej mamy zgadywać? (Złośliwi wetowcy!!)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no bo co innego 10 ostatnich raportów ze wszystkiego, co tylko miałeś ochotę szpiegować, a co innego ostatnie raporty z konkretnego miasta, i to każdego które przyjdzie ci ochota sprawdzić.
Co nie znaczy, że nie chciałbym czegos takiego zobaczyć w grze :)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Tego typu opcja jest dostępna dzięki opcji premium - Zarządca. Po kliknięciu w informacje szpiegowskie o mieście (w podglądzie wyspy), pokazują się ostatnie akcje na nim wykonane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry