[Wyjaśnione] Macbook

Status
Zamknięty.
Słyszałem plotkę, że gra na macbooku została zdelegalizowana podobnie jak dio-tools. Niestety nie mam możliwości zapytania poprzez support, bo została odebrana mi taka możliwość.

Pozdrowienia
 
Można odpalić wszystko, ale ogólnie nie można korzystać z macbooka grając bo nielegalne jest to, bo podobno jakieś powiązania z dio-tools są. Nie wiem czemu, dlatego pytam. ;)
 

DeletedUser29238

Guest
DIO to oddzielny skrypt. Gra nie oferuje tego skryptu, instaluje się go ze strony zewnętrznej.
 

DeletedUser32539

Guest
Można odpalić wszystko, ale ogólnie nie można korzystać z macbooka grając bo nielegalne jest to, bo podobno jakieś powiązania z dio-tools są. Nie wiem czemu, dlatego pytam.

DIO to oddzielny skrypt. Gra nie oferuje tego skryptu, instaluje się go ze strony zewnętrznej.


____

XD? co tu niby jest wyjaśnione?

____

chyba już wiadomo co wyjaśnione?
 
nic nie jest wyjaśnione
pyta czy gra na mackbooku jest dozwolona - i żadnej odpowiedzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30582

Guest
Może moderator nie wie co to macbook, spieszę z podpowiedzią, laptop firmy Apple.
Tak więc uproszczając pytanie, powinno brzmieć, czy można grać w grepolis na systemie OSX.
Z tego co wiem, nie jest to zabronione.

I z tym Bogiem, to bym nie przesadzała.
 

DeletedUser29238

Guest
Nigdzie w Regulaminie nie ma nic na temat zakazu gry na Macbooku. Są natomiast inne zasady, które równiez obowiązują, bez względu na sprzęt jakim posługuje się gracz.
 
no i teraz jest wyjaśnione ... mimo że odpowiedź powinna być prosta na zasadzie 0/1 True/False , TAK /NIE ..
to oczywiście nie obyło się wtrącenia do odpowiedzi innych wątków które nie mają powiązania z pytaniem "tak dla zasady" ...
 
serdecznie dziękuje za odpowiedź, mogę zatem grać spokojnie. cieszę się, że ta plotka okazała się fałszywa :)

a jeśli można by doprecyzować to o jakich innych zasadach mowa, bo nie wiem co mają wspólnego z grą na macbooku, o którą zapytałem? Pytam, ponieważ chyba mają te inne zasady coś wspólnego skoro zostało to poruszone. Może chodzi o przeglądarkę odpowiednią? może to przeglądarka safari na macbooku jest niedozwolona?
 
Status
Zamknięty.
Do góry