[Wyjaśnione] Macbook

Status
Zamknięty.

DeletedUser29238

Guest
Jeśli wykorzystujesz połączneia proxy, VPN lub TOR, to jest ukrywanie połaczeń i nie jest dozwolone regulaminem gry. Więcej pod tym linkiem.
 
Tickety od Pana dochodzą, a więc możliwość kontaktu z supportem nie została Panu odebrana.
szkoda tylko, że kontynuować nie mogę rozmowy z opiekunem polskiego teamu grepolis w sprawie skargi a w końcu zaczęła być merytoryczna :)
więc skoro już to Pani czyta to proszę o odblokowanie tej możliwości, jak zakończę rozmowę to może Pani sobie na nowo zablokować
 

dorocia

Zespół Grepolis
Powtarzam - nie ma Pan zablokowanej możliwości kontaktowania się z supportem. Także tickety, w których prowadził Pan rozmowę z opiekunem polskiego Teamu Grepolis CM Yakamoz nie są zamknięte i wystarczy "wejść" w ticket, w którym prowadził Pan rozmowę.
 
Czy to według Pani jest możliwość kontaktu? Proszę zwrócić uwagę na przycisk "Wyślij" oraz "Dodaj obraz". Ewidentnie widać (nie mogłem zrobić takiego screena), że opcja wyślij jest dla mnie niedostępna. Złożyłem prośbę o odblokowanie w osobnym zgłoszeniu, jednak po jej przekazaniu przez Panią, w odpowiedzi dostałem tylko zapytanie od opiekuna, czego dotyczy problem nie mogąc na tę wiadomość odpowiedzieć. Natomiast zostałem zablokowany, jak domyślam się za Pani sprawą po zadaniu pytań, na które niestety nie potrafiła Pani w żaden sposób odpowiedzieć poza szablonami odpowiedzi. Gdy zacząłem rozmowę z opiekunem teamu grepolis, który nie zna de facto sprawy, zaczęła się merytoryczna rozmowa już w zasadzie w pierwszej wiadomości. Następnie zostałem zablokowany nie mogąc kontynuować wątku, który nie dotyczyłby już nawet stricte zgłoszenia, co podjętych działań i udzielanych odpowiedzi nie na temat, na pytania, których nie zadałem.

Wobec tego, że tutaj jak widać jest możliwość dotarcia do teamu grepolis, ponownie proszę o umożliwienie mi kontynuowania rozmowy w sprawie złożonej przeze mnie skargi. Po zakończeniu rozmowy z opiekunem grepolis, gdy uzna on, że skarga jest bezzasadna, może mnie Pani na nowo zablokować.

Zrzut ekranu 2019-11-24 o 00.12.30.png
 

dorocia

Zespół Grepolis
Po lewej stronie poniżej zaprezentowanych okien jest przycisk "Anuluj" - jego kliknięcie spowoduje przekierowanie do listy Pańskich ticketów.
 
I co następnie? Bo nadal nie mogę kontynuować wątku, który został zaczęty? Rozumiem, że mam swoje odpowiedzi na zgłoszenie robić w ramach nowych zgłoszeń?

Na marginesie, taki przycisk nie znajduje się w tym oknie, przycisk to "<Zgłoszenia". Jednak nie daje to nic innego jak powrót do listy zgłoszeń, w których odpowiadać nie mogę.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Zacznijmy w takim razie od nowa.

Loguje się Pan na konto na dowolnym świecie -> klika w Ustawienia konta -> wybiera opcję Support.
Otwiera się okno supportu, w którym w prawym górnym rogu widoczna jest opcja "Twoje zgłoszenia" -> klika Pan w nią i otwiera się lista wszystkich Pańskich zgłoszeń ze wszystkich światów -> wybiera Pan z listy ticket, w którym chce Pan kontynuować rozmowę.
Dodam, że system gry automatycznie zamyka tickety, w których nie były przesyłane żadne wiadomości przez określony czas. W Pana przypadku wszystkie Pańskie zgłoszenia wysłane po 20 listopada bieżącego roku mają status "Odpowiedź udzielona" ale nie są zamknięte i może Pan napisać swoją kolejną wiadomość/odpowiedź/pytanie bez potrzeby tworzenia nowego zgłoszenia/ticketa.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Żeby uniknąć nieporozumień i zarzutów, że piszę bez sprawdzenia, przed powyższą odpowiedzią sprawdziłam na swoim koncie w grze "drogę" opisaną powyżej, a także w systemie status Pańskich zgłoszeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry