maja2013

DeletedUser19187

Guest
Odp: maja2013

A można wiedzieć co z nogą nie tak? i oczywiście pytanie z mojej strony:
*Czy w miastach Grepolis preferujesz bardziej punkty czy wojsko?
Też drugie pytanie:
*masz kota (oprócz tego w sygnaturce :p)?

I to tyle, pozdrawiam, spokojnej nocy i pa.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: maja2013

A można wiedzieć co z nogą nie tak? i oczywiście pytanie z mojej strony:
*Czy w miastach Grepolis preferujesz bardziej punkty czy wojsko?
Też drugie pytanie:
*masz kota (oprócz tego w sygnaturce :p)?

I to tyle, pozdrawiam, spokojnej nocy i pa.

Z tą nogą to długo by opowiadać a raczej n ie chciało bi ci się czytać mojego monologu.

*w miastach w grepolis zarówno ważne są pkt i wojsko nie mając rozbudowanych budynków miałabym mało ludzi,nie miała,badań,pewnie czasami brakowało by mi surowców na wojsko. Armia też jest bardzo ważna bo bez niej gra nie miałaby sensu. Chociaż zawsze staram się mieć więcej wojska tak na zapas.

*oprócz tych w sygnaturce mam kotkę takiego przybłąkańca nazwałam ją tak po protu ''Kita'' raczej ona spędza większość czasu na dworzu ale przychodzi na jedzenie i spanie
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: maja2013

To może chodź napiszemy coś do konkursu?
Kogo lubisz najbardziej z Teamu?
ok.
a co do drugiego to dość trudne pytanie większość osób jest fajna i nie wiem kto najbardziej ..... więc pozostawie to pytanie bez odpowiedzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: maja2013

Skąd jesteś?
Dobrze się uczysz?
Ile czasu spędzasz przy grepolis?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: maja2013

Skąd jesteś?
Dobrze się uczysz?
Ile czasu spędzasz przy grepolis?
1.Jeśli ci chodzi gdzie aktualnie mieszkam to Góra Kalwaria a pochodze z Końskich (świętokrzyskie)

2.Według mnie nie uczę się źle chociaż zawsze wolałabym lepiej ale troche nie ogarniam niektórych rzeczy ;)

3.Przy grepolis spędzam hm..... to zależy od szkoły, ilości pracy domowej , dnia tygodnia a w sumie nawet pory roku i wielu innych rzeczy
jak dla mnie to spędzam wystarczającą ilość czasu w grze :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: maja2013

Nie to nie mój kot mój jet taki 4-kolorowy a tego Elastynka nie wiadomo skąd wytrzasnęła ;)
 
Do góry