[Nowość] Maksymalna prędkość.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18777
  • Data rozpoczęcia

Chcecie świata na maxa?


  • W sumie głosujących
    9
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser18777

Guest
Witam.
Mam propozycję, aby Grepolis TEAM zrobili jeden świat z maksymalną prędkością bez cudaków, jak za starej gry tylko szybko.
Gra toczyłaby się ciągle. Bonusy te same, tylko więcej i szybsze. Byłbym zaszczycony, gdyby taki serwer został stworzony.
Plemiona stworzyły takie serwery. Dlaczego Grepolis nie mogłoby tego zrobić.

Liczę na pozytywne wypowiedzi.

Pozdrawiam,
Krych4.
 

DeletedUser21146

Guest
Hmm, z tego co się orientuję, to Hiperborea i Achilles są światami bez cudaków. Tak więc takie światy już istnieją. Faktycznie nie ma szybkiego świata tego typu, tylko po co go tworzyć? Grałam jakiś czas na Achillesie i pamiętam, że było dosyć nudno. Tam gracz top1 ma już prawie 600 miast. Dla nowych osób jest nie do przegonienia. Przewaga jest miażdżąca, nawet mimo aktywnych morale. Poza tym, wielu graczy rezygnuje z gry po zdobyciu kilkudziesięciu miast, rozgrywka po pewnym czasie przestaje sprawiać przyjemność, a na "zwykłym" świecie, można zacząć od nowa, z nowym rozstawieniem sojuszy, miast, z nowy zapałem. Kojarzę nawet, że spora grupa osób zastanawiała się nad jakimś pomysłem zakończenia tych światów; nie sądzę, że takie dyskusje miałyby miejsce, gdyby światy zdawały egzamin. Głos na nie.
 

DeletedUser21146

Guest
Druga sprawa-co masz na myślisz mówiąc "maksymalna prędkość"? Bo na en na przykład to był też i taki świat, powiedziałabym, na totalnego szybkensa.

World Summer Speed World
  • World Speed: 50
  • Unit Speed: 50
  • Beginner Protection: 1 Hour
  • Alliance Cap: 15
  • Conquer System: Conquest
  • Morale: No
  • Additional Information: The Summer Speed World was run from 31st August to 2nd September 2012.
  • Version: 2.0
  • Status: Closed
  • Heroes: No
 

DeletedUser18777

Guest
Hmm, z tego co się orientuję, to Hiperborea i Achilles są światami bez cudaków. Tak więc takie światy już istnieją. Faktycznie nie ma szybkiego świata tego typu, tylko po co go tworzyć? Grałam jakiś czas na Achillesie i pamiętam, że było dosyć nudno. Tam gracz top1 ma już prawie 600 miast. Dla nowych osób jest nie do przegonienia. Przewaga jest miażdżąca, nawet mimo aktywnych morale. Poza tym, wielu graczy rezygnuje z gry po zdobyciu kilkudziesięciu miast, rozgrywka po pewnym czasie przestaje sprawiać przyjemność, a na "zwykłym" świecie, można zacząć od nowa, z nowym rozstawieniem sojuszy, miast, z nowy zapałem. Kojarzę nawet, że spora grupa osób zastanawiała się nad jakimś pomysłem zakończenia tych światów; nie sądzę, że takie dyskusje miałyby miejsce, gdyby światy zdawały egzamin. Głos na nie.

Jeżeli chodzi po co tworzyć takie serwer to już Ci uzasadniam. Po to, żeby tacy gracze za złoto dostali trochę baty, jakby wpadli na ten serwer. Niektórzy mają dużo kasy i wpadają na serwer, zaraz mają po kilka miast i dużo punktów, przejmują sobie szybciutko, wszystko robią za $. Moglibyśmy odpalić ten serwer dlatego, aby wszyscy się wykazali. Nie tylko Ci co mają dużo pieniędzy i wpłacają na Grepolis. Tamte serwery nie są takie udoskonalone, jakbym chciał. Również grałem na Achillesie i co z tego? Tam nie jest tak jakbym chciał.
 

DeletedUser21146

Guest
A na takim serwerze nie można by było korzystać ze złota? Nic na ten temat nie napisałeś.
 
Do góry