[Wyjaśnione] Maksymalne skrócenie czasu podróży

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26731
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26731

Guest
Witam!
Mam takie pytanie a mianowicie:
Ile można maksymalnie skrócić czas podróży kolona?
Z tego co zauważyłem to aż o 95% ??!
Czy te wszystkie bonusy naprawdę się sumują i dają aż takie skrócenie?

1. Atalanta 30%
2. Przyśpieszone ruchy wojsk 30%
3. Kartografia 10%
4. Żagle na maszt 10%
5. Latarnia morska 15%

To razem daje aż 95%
Czyli mogę komuś kolona wstawić w jego miasto niemalże teleportując go zaraz przed nie. Czy to nie jest trochę zbyt OP?
 

DeletedUser23012

Guest
Jest napisane że statki płyną szybciej a nie krócej.
Czyli np. jak kolon ma dajmy na to prędkość 10 (w zależności od prędkości świata ofc.) to Atlanta sprawia że płynie 30% szybciej czyli z prędkością 13, kolejne bonusy z tego co mi się wydaje bazują na podstawowej szybkości statku czyli 10 - tak więc przyspieszone ruchy wojsk dają 30% z 10 a nie 30% z 13. Pewny nie jestem ale tak mi się wydaje.
 

DeletedUser26731

Guest
Karwallo to co piszesz zdaje się mieć sens dzięki!
 
wszystko zależy od prędkości świata
dla przykładu (wszystkie powyższe bonusy bez Atalanty) umożliwiały dopłynięcie kolonowi na palik na świecie x4 na odległość bez bonusów równą +/- 105 godzin podróży
na świecie x1 to było jakieś +/- 84h
 
panie SEBZER , wyczytałem już na jakimś świecie kiedyś tam, że kolony płyną szybciej niż szybie łodzie transportowe jak pododawać te ich wszystkie bonusy,
dzisiaj to wszystko dokładnie widać po wprowadzeniu po jakiejś tam aktualizacji do planera ataków i jest to dostępne bez premium, można wybrać wszystko, jednostki, bonusy, bohaterów
ta mała ikonka obok przycisku "planuj" ( dostępnego z tylko z kapitanem), to symulator czasu podroży dostępny bez premium
49984734828691700944.png

a po jej wciśnięciu mamy dokładny dostęp do wszystkich jednostek, wszystkich bonusów, bohatera z wyborem jego levela i widzimy czas co do sekundy
98683236895561546423.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry