Malleus Maleficarum

  • Rozpoczynający wątek HotSchocollatte
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Malleus Maleficarum WITAMY:)
prezentacjafomam.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17633

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Dobra robota lord fux

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Moje ocena to 10. choc przydala by sie wzmianka ze jestescie znani na innych swiatach jako mdg:>
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Jak dla mnie to czcionka trochę niewyraźna i za mała, przez co jest to nieczytelne.. Pomysł jednak na 8 ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

to nie moja praca pomysl swietny czcionka czytelna wystraczy powiekszyc nawet przy powiekszeniu wszystko wyrazne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Dobra robota lord fux

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Moje ocena to 10. choc przydala by sie wzmianka ze jestescie znani na innych swiatach jako mdg:>
Niestety pudło;D gdyby prezentację robił lord fux była by lepsza od mojej,są pewne niedociągnięcia bo nie mam zbyt wiele na to czasu ale jak znajdę chwilkę to naniosę poprawki:) Dzięki za ocenę:)
Pozdrawiam
HotSchocollatte:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to nie moja praca pomysl swietny czcionka czytelna wystraczy powiekszyc nawet przy powiekszeniu wszystko wyrazne
na pewno skorzystam z rady:) Dziękuję:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Wyrazy...zachwytu.
Rewelacyjny pomysł, staranne wykonanie. Ciut nieczytelne na pierwszy rzut oka, ale sprawdza się ;)

9,9/10 (-0,1 za potrzebę wysilanie wzroku. Wiem, że inaczej się nie dało, ale do czegoś przyczepić się musiałem)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Świat nie mój, trafiłem przypadkiem, ale muszę to napisać: gratuluję talentu. Może i ciut mało czytelne, ale takie często bywają stare księgi. W porównaniu z innymi "dziełami", które tu widywałem, to 11/10.
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

tłumacz co pisało

Malleus Maleficarum jesteśmy niczym młoty który brutalnie unicestwi wroga
jeśteśmy niczym breda nawzajem swojego czoła
jesteśmy niczym grecki grecki który szybko pali okrent wroga
jesteśmy niczym sparta,która staiw karzdemu nie przyjacielowi swoje czoło
jesteśmy niczym noc która budzi strach wśród wrogów
to właśnie my Malleus Maleficarum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

tłumacz co pisało

Malleus Maleficarum jesteśmy niczym młoty który brutalnie unicestwi wroga
jeśteśmy niczym breda nawzajem swojego czoła
jesteśmy niczym grecki grecki który szybko pali okrent wroga
jesteśmy niczym sparta,która stawi karzdemu nieprzyjacielowi swoje czoło
jesteśmy niczym noc która budzi strach wśród wrogów
to właśnie my Malleus Maleficarum



Dokładniej to tak:

Malleus Maleficarum jesteśmy niczym młoty który brutalnie unicestwi wroga
jeśteśmy niczym bracia ktorzy nawzajem bronia swojego czoła
jesteśmy niczym grecki ogień który szybko spali okrent wroga
jesteśmy niczym sparta,która staiw karzdemu nie przyjacielowi czoła
jesteśmy niczym ciemna noc która budzi strach wśród wrogów
to właśnie my Malleus Maleficarum
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

10/10 za świetny pomysł i wykonanie :)

Heh ale musiałam Was obaczyć na Koryncie, by odczytać tych założycieli :p
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Pomysł ciekawy, ale tekst nieczytelny 7/10.
 
Odp: Malleus Maleficarum

10/10 za świetny pomysł i wykonanie :)

Heh ale musiałam Was obaczyć na Koryncie, by odczytać tych założycieli :p

Nooooo, Założyciel to jest znany na każdym prawie ze Światów....teraz używa nicku Berserker-, a tak naprawdę to znany nam prawie wszystkim starym graczom "TUREK", zmądrzał troszkę, ponieważ już się tak nie puszy i nie wypisuje bzdetów na Forum. Ale na pw, jak zawsze, można z niego się pośmiać, musiałem oszołoma zablokować bo mi skrzynkę za spamował!

Berserker- 22.01.13 o godzinie 23:13
O mnie sie nie martw ja na kazdym swiecie koncze top-1 wojownik i w czolowce graczy:)

artur06 22.01.13 o godzinie 23:18
Top 1 wojownik.....99% pkt z obrony.....ha ha ha ha ha
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Nooooo, Założyciel to jest znany na każdym prawie ze Światów....teraz używa nicku Berserker-, a tak naprawdę to znany nam prawie wszystkim starym graczom "TUREK", zmądrzał troszkę, ponieważ już się tak nie puszy i nie wypisuje bzdetów na Forum. Ale na pw, jak zawsze, można z niego się pośmiać, musiałem oszołoma zablokować bo mi skrzynkę za spamował!

Berserker- 22.01.13 o godzinie 23:13
O mnie sie nie martw ja na kazdym swiecie koncze top-1 wojownik i w czolowce graczy:)

artur06 22.01.13 o godzinie 23:18
Top 1 wojownik.....99% pkt z obrony.....ha ha ha ha ha

Skoro to sojusz Turka to w takim razie ocena sojuszu : 2/10
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Gildon ty to mnie rozwalasz dzisiaj :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Nooooo, Założyciel to jest znany na każdym prawie ze Światów....teraz używa nicku Berserker-, a tak naprawdę to znany nam prawie wszystkim starym graczom "TUREK", zmądrzał troszkę, ponieważ już się tak nie puszy i nie wypisuje bzdetów na Forum. Ale na pw, jak zawsze, można z niego się pośmiać, musiałem oszołoma zablokować bo mi skrzynkę za spamował!

Berserker- 22.01.13 o godzinie 23:13
O mnie sie nie martw ja na kazdym swiecie koncze top-1 wojownik i w czolowce graczy:)

artur06 22.01.13 o godzinie 23:18
Top 1 wojownik.....99% pkt z obrony.....ha ha ha ha ha

A to spoko, w takim razie przywitam się z nim na PW na Koryncie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

ja jeszcze na takim świecie nie byłem aby TUREK był TOP1 świata lub wojowników...
a byłe na paru... ;)
 

DeletedUser18116

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Nooooo, Założyciel to jest znany na każdym prawie ze Światów....teraz używa nicku Berserker-, a tak naprawdę to znany nam prawie wszystkim starym graczom "TUREK", zmądrzał troszkę, ponieważ już się tak nie puszy i nie wypisuje bzdetów na Forum. Ale na pw, jak zawsze, można z niego się pośmiać, musiałem oszołoma zablokować bo mi skrzynkę za spamował!

Berserker- 22.01.13 o godzinie 23:13
O mnie sie nie martw ja na kazdym swiecie koncze top-1 wojownik i w czolowce graczy:)

artur06 22.01.13 o godzinie 23:18
Top 1 wojownik.....99% pkt z obrony.....ha ha ha ha ha

Napisala to osoba co na poczatku swiata Korynt szczekala najglosniej cwaniakujac jako sojusz Freedom.

Czas pokazal, ze twoj sojusz nie wytrwal miesiaca i zostal wchloniety przez swoich pogromcow czyli Hollywood.

Szczekales glosno ale w walce i zarzadzaniem sojuszu pokazales 0

Sam po dojsciu do Hollywood odwaliles numer o zostales rozbierany i wtedy wlaczyles szaraka uciekajac.

teraz gdzies na uboczu budujesz domki i walczysz z graczami co wchodza raz dziennie po szkole uczyc sie GP.

Wypelzles spod kamyka jako maly robaczek nastepnie zostales zdeptany i z polamanymi nozkami wpelzles spowrotem pod kamyczek gdzie twoje miejsce.

Szkoda freedom bo bylo tam kilku dobrych graczy i gdyby poprowadzil je ktos z rozumem i umiejetnosciami to mogli by cos powalczyc.

wyszedl oszolom co myslal, ze jak na My brak dobrych przeciwnikow to na silnym swiecie zwojuje swiat:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Malleus Maleficarum

Kurcze czytam wasze jazdy po Turku na forum i ciekaw jestem czy w grze bedac obok niego tez kazdy by byl taki mocny w gebie znam Turka bardzo dobrze i wiem napewno że grac potrafi ciekaw jestem kto sie z tym nie zgadza
 
Status
Zamknięty.
Do góry