1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Wyjaśnione] Mapa grepointel

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika grzesiek11118, 21. Gru 2016.

1. grzesiek11118

grzesiek11118

2. DonBeker

DonBeker

Jak nie wybierzesz kolorów, to powinno oznaczać tymi symbolami wybranych graczy...ale u mnie coś dzisiaj jest nie tak z tym. I pokazuje puste, białe kwadraciki.

3. Shannqa

Shannqa

Mam ten sam problem co DonBeker, w tym momencie wyświetlają się kwadraty zamiast ikon. Jeśli chcesz oznaczyć miasta, zarejestruj się w Grepointel. Masz do wyboru Automatic Intel Upload lub Manual Player Intel. Ja skorzystałam z drugiej opcji, w której możesz dodać gracza i wpisać ręcznie informacje na temat jego miast:

intel1.png

Po zapisaniu, informacje są dostępne na mapie:

intel2.png

4. Jamjam 12

Jamjam 12

Jest tak jak Shanga napisała .. możesz załadować swoje dane o miastach tak żeby ci się te ikony mówiące o przeznaczeniu miast pokazały na mapce ..

Ale pisząc "czy można jakoś oznaczyć własne miasta" miałeś może na myśli oznaczyć kolorem ?
    Bo zamiast bawić się w upload danych (które prawdopodobnie będą tam bezpieczne ;) )
    wystarczy oprócz sojuszy wybrać tez gracza-siebie i kolor dla niego ... i masz na mapce pokazane gdzie twoje miasta się znajdują ... do 20 miast powinieneś spamiętac co gdzie masz :D .. potem to gorzej

5. grzesiek11118

grzesiek11118

Dzięki za odpowiedzi.
    Chodziło o to co Shannqa napisała.Tylko coś mi nie działa z tym oznaczeniem miast jako biremy/off itd itd Sprawdzę później jeszcze raz.

Jamjam 12 noo,przy 20 to miałem całą okolicę obcykaną ;) teraz jest troszkę trudno :p

Do góry