Maraton - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20358

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A kiedy sojusz założysz?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A co grac się zachciało na Maratonie? :D

Wejdę z nudów, bo dawno nowego świata nie było.. O ile mnie nikt nie podbije przez tę prędkość jednostek to zostanę :) - stary system podboju (chyba że zaraz wystartuje świat o lepszych parametrach, to i ten nowy system może przeżyję..)
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A ja kończę z grepo na jakieś 2/3 lata :D szkoda, że nie zostałeś na chi do końca:) Powodzenia w dalszej grze :)
 

DeletedUser11244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

A ja kończę z grepo na jakieś 2/3 lata :D szkoda, że nie zostałeś na chi do końca:) Powodzenia w dalszej grze :)


zawsze jest szkoda tylu ludzi tylu znjaomych ale ja mam pamiec dobra i pamietam ciebie w windzie i gamao w morzu oraz genymina w ciezarowce i akashe z winem oraz wielu innych juz nie bede zanudzal :)) ale jak sie ostanio odezwalem do marcinquesta do mi napisal ze mnie kojarzy tak miej wiecej hhehe wiec roznie bywa
 
Odp: Maraton - Party

Będziesz grał OsZczepCS?
No elementem zaskoczenia na tym świecie może być, że szybkość jednestek to 3 czyli jak mówiłeś kilkadziesiąt minut i masz w mieście kolona :)
Bonus mi się nie podoba , morale też jedyny plus to szybkość jednostek i system podboju.
Jak już to nie grał ,a lamił.(wolę się zabezpieczyc przed trollami forumowymi)


Poza tym wyczuwam żółte podłużne owocki dla kolegów wymieniających poglądy.Urok FO...
 

DeletedUser11244

Guest
Odp: Maraton - Party

Bonus mi się nie podoba , morale też jedyny plus to szybkość jednostek i system podboju.
Jak już to nie grał ,a lamił.(wolę się zabezpieczyc przed trollami forumowymi)


Poza tym wyczuwam żółte podłużne owocki dla kolegów wymieniających poglądy.Urok FO...

ja raz na rok sie udzilem wiec spokojnie forum jest wasze :))
 

DeletedUser20365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Witam
Ekipa na nowy świat szykuje się bardzo poważna sadze , że będzie bardzo ciekawie wchodzą ludzie z Aten :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ciekawe skąd nazwa Maraton haha. To jest przeciwieństwo maratonu z tą prędkością ;d
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ten Bonus nocny to trochę nie dla mnie ponieważ lubię kolony na 6-7(po bonusie) rano ale no cóż coś się wymyśli.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Smutno mi...
Świat się jeszcze nie rozpoczął, a tu takie jazdy.
Powinniście się wstydzić!
Adrian ile razy mam prosić?

Ech... czekam na dalszą, normalną dyskusję bez kłótni!
 
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

@Sis to nie wiesz jeszcze ze mnie sie nie prosi tylko banuje :p

dobra basta bede sie pilnowal ;) a moze i nie :eek:
 

DeletedUser11244

Guest
Smutno mi...
Świat się jeszcze nie rozpoczął, a tu takie jazdy.
Powinniście się wstydzić!
Adrian ile razy mam prosić?

Ech... czekam na dalszą, normalną dyskusję bez kłótni!


dyskusja byla normalna wrecz swiato-pogladowa bounus jest morale jest swiat jak wiele innych gracze podbnie kos wuda wiecej zlota ktos mniej finalnie caly wydane zloto i tak <zostanie stracone> bo swiat zostanie zamnkniety otworzony zostanie nowy i caly wysiłek pojdzie <na marne> na zaszdzie co nie jest dziediczone nie jest towje :)) tyle na temat noego swiata

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dyskusja byla normalna wrecz swiato-pogladowa bounus jest morale jest swiat jak wiele innych gracze podbnie kos wuda wiecej zlota ktos mniej finalnie caly wydane zloto i tak <zostanie stracone> bo swiat zostanie zamnkniety otworzony zostanie nowy i caly wysiłek pojdzie <na marne> na zaszdzie co nie jest dziediczone nie jest towje :)) tyle na temat noego swiata


ide kimac sam swojej wypowiedzi nie bylem wstanie przeczytac::))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

mi też pasuje bo mam godziny przesunięte :) nie będę musiała wstawać o 5.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Maraton - Party

Ja zagram. Kiedy dokładnie startuje czas bo doczytać nie mogłem :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Oho, pewne przesłanki każą mi sądzić, że to forum w niedługim czasie będzie albo sztywne i nudne, albo kompletnie martwe.

Ludziom planującym tutaj grać życzę miłej mordęgi z tymi ustawieniami.
 
Do góry