Maraton - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19421

Guest
Odp: Maraton - Party

Swiat startuje 18 ;)
Obcyra zamierzasz grać?
 

DeletedUser19691

Guest
Odp: Maraton - Party

Ja z chęcią zagram,odkąd podbili mnie na knossosie pod koniec sierpnia oczekuje na nowy świat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Jeżeli zbierze się fajna ekipa to czemu by nie zagrać? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Nie wiem czemu ale zawsze bardziej wolałem południe. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Żeby tylko wszyscy nie wybrali tego kierunku bo będzie za dużo miast na morzu. :D
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Maraton - Party

Zobaczymy ile pożyjemy :D

Myślę, że wytrzymamy.
Już sie nie moge doczekać pierwszej masówki.
Będziemy strzelać ile wytrzyma :D
Na Knossos była masówka Symmachia Spartańska rozpdali się w pierwsze 3 dni... :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Skoro dopiero po 2 tygodniach to pewnie nie byli totalną masówką - zgaduję, że było ich około 70/75. :D
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Maraton - Party

Pewnie jak zwykle będzie kilka tygodni chaosu, a później wszystko zacznie się klarować :)
 

DeletedUser20084

Guest
Odp: Maraton - Party

Ja startuję na tym świecie i zapraszam do sojuszu :)
Na początku to będzie masówka a potem nieaktywnych się pozbędziemy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Pewnie jak zwykle będzie kilka tygodni chaosu, a później wszystko zacznie się klarować :)
Taa, po dwóch tygodniach się coś wyklaruje... Po miesiącu i pierwszej fali quitów nowa topka napisze, że "teraz gra się zaczyna na dobre" po kolejnych dwóch miesiącach następne typki z okolic top100 wejdą do top20 i napiszą o swoim "nowym porządku świata i że dopiero teraz świat się zaczyna". Po paru miesiącach jak zaczną stawiać cuda znowu "gra dopiero się zacznie" a jak ktoś po roku wybuduje cuda, to zacznie się ból tyłków o to, że "podstępem i zdradą wygrał serwa, choć oczywiście tak naprawdę to my jesteśmy lepsi".
 
Do góry