Maraton - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

mała podpowiedz pkt walki dzielimy przez 300 bo 300 daje jeden pochód

32k/300 daje 106 czyli zrobił 1 festyn i 1 igrzyska z misji. bawiłem sie w to licząc ile kto festynów trzaska:p
dla sprostowania ten o kim mowa ma 34579pkt/300 daje 115 pochodów
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Maraton - Party

Punkcik lecą :) Poza tym dziś na maratonie ciekawsze rzeczy się dzieją :)
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Maraton - Party

Punkcik lecą :) Poza tym dziś na maratonie ciekawsze rzeczy się dzieją :)

Eheheheheheheheeh HAHAHAHAhahahaa

Chyba punkciki BOBA :)

nie no serio nie widzialem jeszcze zeby ktos tak lamersko gral trzaskajac igrzyska :)

PS: DREG mając 20 cos k. PW chwalil sie ze ma 12 slotow wiec najpierw zajrzyjcie do wczesniejszych postow :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18747

Guest
Odp: Maraton - Party

Zwał jak zwał :) Byle do przodu :) A kolega to pod innym nickiem musi się ukrywać ?:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Poza tym jak tak się interesujecie moją osobą to może biografię na PW prześlę, włącznie z rozmiarem stopy :p
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Maraton - Party

Zwał jak zwał :) Byle do przodu :) A kolega to pod innym nickiem musi się ukrywać ?:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Poza tym jak tak się interesujecie moją osobą to może biografię na PW prześlę, włącznie z rozmiarem stopy :p

nie interesuje mnie Twoja osoba ani troszke tylko pierdoly jakie piszesz powalaja... ze zobaczymy za pare miesiecy czyja "droga" byla wlasciwa itd itp.

Ja sobie po Twoich postach wielki wojowniku zobaczylem na rankingi i ilosc PW do Twoich 12 slotów którymi sie przechwalales... buchlem smiechem jak zobaczylem ile festynow zrobiles :)

Co wiecej... chcialbym zobaczyc ile taki wojownik jak Ty utopil juz swoich kolonow :)

a ja na maratonie jestem tylko obserwatorem czekam na nowy swiat i lubie sobie FO czytac :)
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Maraton - Party

Taki mam swój styl gry i jestem z niego zadowolony, poza tym nie pisałem że jestem wojownikiem, ani też nie gram agresywnie, ale na chwilę obecną 42 pozycja w rankingu PW mi wystarczy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

tak naprawde kazdy z was na trzepał sie w swojej karierze grepolis festynów bo nie mial co z surką zrobić a jeden drugiego wysmiewa:) nikt sie do tego nie przyzna ale niestety to łatwo policzyc
 

DeletedUser15602

Guest
Odp: Maraton - Party

koles jest 42 w rankingu PW obliczajac wsio mozna wywnioskowac ze mowi prawde i nie klepie festynow.. co do cb freeze daj swoj nick w grze a nie o kims piszesz zobaczymy jaki ty jetes dobry.. zreszta dla twojej wiadom osci dreg ubil sporo kolonow i sporo pomaga..
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Maraton - Party

koles jest 42 w rankingu PW obliczajac wsio mozna wywnioskowac ze mowi prawde i nie klepie festynow.. co do cb freeze daj swoj nick w grze a nie o kims piszesz zobaczymy jaki ty jetes dobry.. zreszta dla twojej wiadom osci dreg ubil sporo kolonow i sporo pomaga..
Ostatnio pisał, że ma 2-3 sloty więc je klepie ale wlasciwie co w tym złego?
Sam to robie xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Każdy ma swój styl grania. Jeden wojuje drugi bobuje . Dla mnie bobem jest gracz który nie pomaga sojuszowi. Jak czasem mi się surka ma marnować to lepiej festyn odpalić i nich wieśniacy się bawią. Ale nigdy tego nie robię jak mam ludzi wolnych w gospodarstwie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Eheheheheheheheeh HAHAHAHAhahahaa
nie no serio nie widzialem jeszcze zeby ktos tak lamersko gral trzaskajac igrzyska :)

przecież ty nie masz nic do złotników frędzlu :eek: oni wspierają tą gre , aby się rozwijała - więc co ci do tego:confused:
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Maraton - Party

A punkciki ,, boba " lecą :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dzieję się tu coś??
 

DeletedUser11186

Guest
Odp: Maraton - Party

Dobrze że wycofałem swojego deffa :) mógłbyś sam nie ogarnąć :eek: Pewnie niebawem się spotkamy:)

Pozdrawiam Szeryf

Czekam. Twoi znajomi już ze mną są, jednak coś ich nie kusi. A Twoje działania ataraksyjne (wobec mnie) do Twojego przypuszczenia. :D
Nuda dalej :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Siemka, wczoraj co zaczalem w ogole grac w Grepolis, jak na razie 1k pkt mam ;p Moze ktos mi napisac jakie jednostki oplaca sie robic ?^^ Bo budynki, to chyba rzecz jasna, najpierw eko potem dalej ;)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Maraton - Party

Jak masz mało czasu na grę na start rób defa (szermierzy), jak jesteś grepomaniakiem rób offa (procki/hoplici) i farm sąsiadów:D
A w razie ataku na cb wycofujesz wojska, stawiasz straż i wytracasz surki:p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Maraton - Party

+ masa innych sposobów na to by nie zostać podbitym zaraz po ochronce:d
 
Do góry