Maraton - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Londi chyba nie masz pojęcia o czym piszesz:)Dla nas znaczy i to bardzo dużo.Wczoraj podjęliśmy ostatnią walkę wspólnie ramię w ramię i razem ją wygraliśmy.Może dla kogoś to nic dla nas ogrom:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

No racja, dokłądnej sytuacji nie znam,ale mówię jak zwykle jest na świecie na końcu:) Wegetacja i nic innego :)

Jeśłi dla Was to coś znaczy, to gratulacje:)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Maraton - Party

Wczoraj nabiliśmy przeciwnikowi ponad 1 milion PW obrony, ale przebiliśmy się i zdobyliśmy miasto. 1 milion PW w jednej akcji robi wrażenie na każdej osobie, chociaż niektórzy tego nie zrozumieją ze zwykłej zazdrości ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21728

Guest
Odp: Maraton - Party

BOROWA.png

Tyle w temacie, bunkier został dojechany a wojsk zostało na 2 takie akcje. 1/2 sojuszu przestrzeliła bo borówa był już zmieciony
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Maraton - Party

Wczoraj nabiliśmy przeciwnikowi ponad 1 milion PW obrony, ale przebiliśmy się i zdobyliśmy miasto. 1 milion PW w jednej akcji robi wrażenie na każdej osobie, chociaż niektórzy tego nie zrozumieją ze zwykłej zazdrości ;)

O tak, jest czego zazdroscic na tym etapie" gry"
No ale jak widać nie warto tracić czasu na dyskusje z Toba bodo niczego pożytecznego mnie one nie zaprowadza, a ja biorąc pod uwagę różne słowa i czynniki więcej w żadne rozmowy z toba się nie wdaje .

Miłego końca świata całej reszcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19785

Guest
Odp: Maraton - Party

O tak, jest czego zazdroscic na tym etapie" gry"
No ale jak widać nie warto tracić czasu na dyskusje z Toba bodo niczego pożytecznego mnie one nie zaprowadza, a ja biorąc pod uwagę różne słowa i czynniki więcej w żadne rozmowy z toba się nie wdaje .

Miłego końca świata całej reszcie.
Londi niewiasto świat się skończył w momencie kiedy NEVER postawiło 7 cudaków w 23 dni. I gdzie było wtedy Twoje WL? Pewnie za chwilę napiszesz , że wszyscy olali cudaki i dlatego tak się to szybko skończyło... A akcja na Borowego pierwsza klasa , widzę że nie jesteś w temacie w ogóle bo GTW broniło miasta!!! Z tym że jak na liczniku pojawiło się 700 mieczy to gra kaput :) Wiec królowo jeżeli chcesz dalej walczyć o "spamera miesiąca" to proszę wypowiadaj się w temacie gdzie masz jakiekolwiek pojęcie a nie szczątkowe info!!!
Pozdrawiam
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Maraton - Party

londi to szef grepo ;) Nie wolno drażnić bo będzie spamować :p A gra traci sens dla niej wtedy kiedy traci miasta bo walczyć nie potrafi i jak, ktoś zaczyna dobrze cisnąć z jej miastami to nagle świat na którym jest staje się beznadziejny itp. Typowe układanie swojego zdania pod siebie. Zwróć uwagę, że całe Never od początku ery cudów było top1 w budowie, mimo chwilowej przewagi przeciwnika o jeden level dokonaliśmy tego. Mieliśmy kreta, który oddał miasto na cudaku po cichu w środku nocy co było najgorszym skur.yństwem, a jednak mimo to w środku nocy nasze telefony zaczęły dzwonić i wzajemnie się budziliśmy i odbiliśmy to miasto. Więc reasumując. Nie potrafisz grać to nie graj. Twoja dewiza to "nie potrafię grać, ale i tak jestem najlepsza" Nie napiszę Ci gdzie mam Ciebie i Twoje żale do mojej osoby bo wtedy mój post został by ocenzurowany lub usunięty. Więc graj sobie dalej w świecie fantazji "koleżanko".
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Maraton - Party

Jeszcze 2 dni do zamknięcia świata, więc dziękuję wszystkim co grali i dali Nam wszystkim trochę emocji ;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Maraton - Party

też dziękuję za grę na tym serwerze, zwłaszcza mojej EKIPIE różnie tu było na tym świecie, ale na swój sojusz mogłem liczyć, teraz to tylko można po czerwonych wioskach polatać i wojo porozbijać ;)
 
Odp: Maraton - Party

Dziękuję wszystkim za grę na tym serwerze i tym na czerwono i tym na zielono ;) A już szczególnie sojuszowi EKIPA , mam nadzieję że za jakiś czas znów się w tym składzie spotkamy .
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Do góry