Menu główne

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

jesteś

  • za

    Głosy: 22 91,7%
  • przeciw

    Głosy: 1 4,2%
  • obojętne

    Głosy: 1 4,2%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Osobiście nie przypadło mi do gustu nowe menu. Nie tyle nie odpowiada mi wygląd, co miejsce, w którym się znajduje. Gdy tylko otworzę np. podgląd miasta od razu zasłania mi się menu. Wtedy aby przejść do menu muszę przesuwać okno do góry (zakładam, że otwarte jest mi potrzebne) ale wtedy nie widzę tego co jest na górnym pasku (akcji i/lub surowców i ewentualnie wojska jeżeli przesunę w prawo). Proponuję więc, aby powstała możliwość wyboru umieszczenia tego menu: jeżeli ktoś chce mieć je na dole, niech ma je na dole, jeśli ktoś chce mieć na górze - jego wybór, jeżeli ktoś chce mieć po lewej stronie - proszę bardzo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Menu główne

Zagłosowałem i popieram
Proszę pomóż stworzyc Ankietę w temacie : "Broń dystansowa->jednostka latająca"
Ja nie wiem jak to zrobić
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Menu główne

Przychylam się do propozycji wybrania miejsca gdzie powinno być umiejscowione menu, nie mam problemu że otwarte okno podglądu miasta coś mi zasłania być może problem ten dotyczy graczy którzy korzystają z lapków?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Menu główne

U mnie to wygląda tak:
1903b7ba9ff07.jpg

15 cali...

problemu nie ma gdy gram na full screenie...
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Menu główne

Przychylam się do propozycji, znacznie nie trafione jest to nowe menu, jednakże możliwość jego przenoszenia pozwoliła by z nim żyć ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Menu główne

Kurczak i jego pomysły xd Jestem na tak, każda propozycja ułatwiająca grę jest dobrą propozycją :)
 

DeletedUser16237

Guest
Odp: Menu główne

Ja niemam problemu z menu, lecz z chęcia bym go przemieścił. Ponieważ bywa uciążliwy. Jestem na Tak
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Menu główne

Prace nad zmianą położenia Menu trwają. Propozycja wprowadzona w życie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry