Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ale i tak największe pokłony przed graczem "hizousta" który toczy walkę na śmierć i życie ze swoimi botami na m52, ten to dopiero ma zdrowie ;)

Dziękuję serdecznie za docenienie, nie pamiętam kiedy ostatni raz się wyspałem. Walki są zacięte, ale bronię się jak widać. Tanio skóry nie sprzedam...
Te boty nie moje, to Pysiaq je tak klepie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32517

Guest
I pewnie jeszcze nie pytali o pozwolenie na zamianę miast :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32517

Guest
A pewnie że się nie powtórzy! Ja pokręcę im paluszkiem i powiem no, no, no! O tak im powiem!
Słowo Leitusia że już tych gałganów przypilnuje. Nie będą mi urwisy psocić.
Takich ancymonków jak CTG to tylko na Mesembrii szukać :mad:
 
Napiszę to ostatni raz.
NIKT nie kretuje na korzyść CTG. Nie potrzebujemy tego gryzonia.
Czy w to uwierzycie czy nie to już nie nasza sprawa.
CTG również nie ma z nikim paktu na tym świecie - z NIKIM.
Jest czasowy PON i nic więcej.
JESTEM W CIĘŻKIM SZOKU, PROSZĘ, BŁAGAM!! NIECH KTOŚ WEZWIE KARETKĘ, CTG NIE MAJĄ KRETÓW!!! SKORO TAK MÓWIĄ TO TAK MUSI BYĆ, AMEN!
A tak serio, to wcale nie.
Możecie sensownie wyjaśnić dlaczego Wasz gracz wysłał do mnie ataki, po tym jak dostał cynk od pewnego gracza sojuszu Level Up, że spływają biremki do miasta? No rozumiem, że kolega terapeuta odpalił se zmysły z ostatniego eventu... ale żeby do takich praktyk się zniżać. Nisko zagrane, buuu. Może by mnie to nie zdziwiło, gdyby nie synchro co do sekundy z atakami wspomnianego sojuszu (sojuszu który należy do koalicji przeciwnej CTG? XD).
W sumie zagranie jak to Wy, wszystko w normie na tym serwie.
Przesyłam pozytywne wibracje i czekam na odpowiedź! Buuuuuuuuuźki!!!!

ps. to mój pierwszy post, proszę o cieplutkie przyjęcie :*
 

DeletedUser29238

Guest
Prosiłbym nie nadużywanie wielkich liter. Jest to niezgodne z netykietą Forum i oznacza krzyk. Tak na przyszłość.
 
Ja się nie wypieram, że atakuję nieaktywnych i zabieram im miasta, ale crisbdg napomknął że jego taktyka jest lepsza niż "atakowanie nieaktywnych i zabieranie ich miast" a zapomniał, że koalicja, w której siedzi przejmuje tak 90% miast :) Zalatuje hipokryzją
Stary nadal twierdzisz że bierzemy wioski od nieaktywnych ???
Chyba gracz denon12 był aktywny tylko sojusz się wypiął na niego bo nie ma wtyk w radzie??
Może sprawdzę to i następnym razem akcja na Ciebie zobaczymy jak bardzo w sojuszu Ciebie lubią jak nie poślą wsparcia to napiszesz że byłeś u mamusi na urodzinkach.
 
Stary nadal twierdzisz że bierzemy wioski od nieaktywnych ???
Chyba gracz denon12 był aktywny tylko sojusz się wypiął na niego bo nie ma wtyk w radzie??
Może sprawdzę to i następnym razem akcja na Ciebie zobaczymy jak bardzo w sojuszu Ciebie lubią jak nie poślą wsparcia to napiszesz że byłeś u mamusi na urodzinkach.
To wygląda na groźbę:/ Lepiej się nie odzywać bo w odwecie akcję na Ciebie zrobią :rolleyes:
 
hahaha chłopie obudź się, jeżeli przez miesiąc przejmowaliście miasta od nieaktywnych albo szaraki od zdrajców, to nie znaczy, że jak po tym miesiącu zaatakujecie 2 osoby aktywne i się uda, to macie łatkę "Przejmujemy tylko aktywnych" ;) Zabawnym jest po prostu dla mnie, że cieszysz się jak kogucik z tego że wygrywacie swoją zorganizowaną masówką na graczy, gdzie potrafi grać może z 15% i są zlepkiem 8 sojuszy. Miast i z Waszej i z naszej strony mamy prawie tyle samo, więc odpowiedz sobie samemu w środku, czy rzeczywiście jest się czym chwalić :oops: Ten serwer wygląda jak zawody sportowe między liceum a podstawówką, gdzie liceum jak wygrywa cieszą się jak zwierzęta i dumnie podnoszą głowę, że wygrali z 12 latkami
 
Do góry