Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Kasztanovy co do tej zdrady to jakaś bzdura kompletna. My po prostu wybraliśmy co dla nas lepsze, bo nie wiem dlaczego mielibyśmy być mięsem armatnim dla Was. Takie nasze zbójeckie prawo i wydaje się że wystarczająco dużo argumentów podałam za naszą decyzja. Różnica między nami jest taka że my się bronimy A wielu graczy z Koalicji robi w pieluche jak tylko dostaną szpiega albo błyskawice I wola deff w koszarach trzymać. A na koniec dodam tylko że ja nigdy nie zaprzeczalam że dostawałam deffa. Ale moje pw to wynik mojego zaangażowania, updateow, budowania murów. Gdybym wołała o deffa na boisku nie byloby pw A mur mówi samo za siebie. I zamiast podziękować ze dzięki obronie naszych miast i tego że potrafimy to robić dostaliscie pw, kilka pewnie ładnych slotow I gwarancję świętego spokoju bo wszystko braliśmy na siebie to jakieś wierutne bzdury opowiadasz jakbyś grał w innej rzeczywistości :) ciao bambino

I jeszcze coś dodam. Gdybyś będąc u nas tak wyrażał się o ludziach z ktorymi grasz wylecialbys na zbity łeb. Nie do wiary po prostu.
 
To raczej nie Wy nam ufundowaliście PW, tylko my Wam ze względu na podkradanie PW z murku :)
Było mówione co trzeba zrobić w takiej sytuacji, ale woleliście leżeć i nie organizować żadnych roszad.
Swoją drogą dogadywanie się z CTG na długi czas przed odejściem z koalicji i prośby o oddanie 40 miast na zapleczu "do budowania deffa" w trakcie rozmów z CTG świadczy tylko o Tobie, pozdrawiam ;)
 
Stary co Ty bredzisz ? Ja prowadziłem rozmowy trwały krótko bo nie potrafiliście o Widmo zadbać teraz to możesz sobie pluć w brodę że ich odpuściliście. Najlepsze jest to że Levele mogły się starać dogadać z CDN ale Widma z nami już nie. Tylko że CDN odmówiło i to jest ta różnica -Wy ich chcieliście wchłonąć a my rozmawialiśmy o pakcie.
 
Satyryk o ile wiem definitywnie odmówił jakiejkolwiek współpracy z nami, a jak pojawiały się głosy propozycji współpracy na forum CDN, to błyskawicznie je usuwał. No i druga sprawa Widmo było w ścisłej współpracy z nami, więc nie na miejscu było dogadywać się z wrogami koalicji ciągle w niej będąc.
Ale jak mówi stare przysłowie do 3 razy sztuka się zdradza i 3 razy zostało wykorzystane o_O
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27663

Guest
Satyryk o ile wiem definitywnie odmówił jakiejkolwiek współpracy z nami, a jak pojawiały się głosy propozycji współpracy na forum CDN, to błyskawicznie je usuwał. No i druga sprawa Widmo było w ścisłej współpracy z nami, więc nie na miejscu było dogadywać się z wrogami koalicji ciągle w niej będąc.
Ale jak mówi stare przysłowie do 3 razy sztuka się zdradza i 3 razy zostało wykorzystane o_O

Moja racja jest mojsza niż Twojsza ?
 
Widmo to..Widmo tamto. A ja widzę jedno widmo-długiego oczekiwania na odpalenie cudaków. I w zasadzie tyle emocji będzie na tym serwerze.
 
Co ty Adam przecież koalicja ma przewagę 300 do 200 nie umniejszajmy im zasług na tym serwerze tak zaciętej walki w historii grepolis świat nie widział :)
 

DeletedUser32704

Guest
Zaczynam watpic czyj to deff byl Widm czy wasz, bo mija drugi dzien akcji a ja moze 3 paczki ogni rozbiłem
 
Nie ma kto atakować, po drugiej stronie jest może z 10 offowców rozrzuconych po całej mapie :oops: No i jeszcze czarny koń zawodów Widmo

Bartloo bo latasz może akurat po osobie co odpuściła jak zobaczyła 200 ataków, to nikt nie pakuje tam bieremek:/ chyba że atakowałeś arkadia00, to on akurat siedział na froncie bez premek i badań, to tam też czyścioch był w mieście:eek:
 
Ostatnia edycja:
Ferdziu69 nie dało się zbytnio, połowa osób od samego początku nie odpisywała na massy, do tego ogrom niedoświadczonych graczy, którzy wiedzieli tylko że jest jednostka obronna i defensywna nic więcej, front od północy i południa, ciągle zdradzający gracze przechodzący do Was albo CDN, ogrom rozbiórek/szaraków, zdradzające sojusze jak worksy i widmo. Dziwiąc się czemu front nie został uporządkowany naprawdę chyba nie graliście nigdy w zlepku paru sojuszów w większości słabych graczy
 
Do góry