Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Przecież Wasza koalicja atakuje też tylko nieaktywnych u nas i zabiera im miasta :oops: I tylko amator nie przystosowuje stylu grania do panującej sytuacji na świecie:(
 
Przecież Wasza koalicja atakuje też tylko nieaktywnych u nas i zabiera im miasta :oops: I tylko amator nie przystosowuje stylu grania do panującej sytuacji na świecie:(
za to Pan na pewno tylko aktywnych atakuje, a tych mniej aktywnych, a co dopiero nieaktywnych zostawia Pan w spokoju ;)
szanuję za podejście, serio
Ale i tak największe pokłony przed graczem "hizousta" który toczy walkę na śmierć i życie ze swoimi botami na m52, ten to dopiero ma zdrowie ;)
 

DeletedUser23278

Guest
Przecież Wasza koalicja atakuje też tylko nieaktywnych u nas i zabiera im miasta :oops: I tylko amator nie przystosowuje stylu grania do panującej sytuacji na świecie:(
Powiedz to don1998misiek szeryfowi i tym ktorzy byli w czołowce atakujacych a po jednej naszej akcji walneli szaraka :) spokojnie jeszcze troche i dojdziemy do Ciebie wtedy sie okaże jaki to jestes bardzo aktywny
 
Ja się nie wypieram, że atakuję nieaktywnych i zabieram im miasta, ale crisbdg napomknął że jego taktyka jest lepsza niż "atakowanie nieaktywnych i zabieranie ich miast" a zapomniał, że koalicja, w której siedzi przejmuje tak 90% miast :) Zalatuje hipokryzją
 

DeletedUser23278

Guest
Ja się nie wypieram, że atakuję nieaktywnych i zabieram im miasta, ale crisbdg napomknął że jego taktyka jest lepsza niż "atakowanie nieaktywnych i zabieranie ich miast" a zapomniał, że koalicja, w której siedzi przejmuje tak 90% miast :) Zalatuje hipokryzją
Pokaz ktore miasta przejete podczas akcji nalezą do nieaktywnych bo jakos tego nie zauważyłem. Natomiast zauwazyłem ze u was są równi i równiejsci jedni dostają mase wsparcia inni nic
 
Ja się nie wypieram, że atakuję nieaktywnych i zabieram im miasta, ale crisbdg napomknął że jego taktyka jest lepsza niż "atakowanie nieaktywnych i zabieranie ich miast" a zapomniał, że koalicja, w której siedzi przejmuje tak 90% miast :) Zalatuje hipokryzją
Czyli wioski sojuszu Widm czy wcześniej innych sojuszy typu WIP to od graczy nie aktywnych
zaznaczę zanim odpowiesz że od 3.09 do dzisiaj sojuszom Level-up Ceveiros i Loży oraz im drugim członom zabraliśmy 151 miast tracąc 7
Chyba na froncie nie daliście nieaktywnych graczy?? Wasza rada jest na tyle inteligentna żeby te wioski kazała powymieniać
Albo próbujesz umniejszyć nasze hmm jak to nazwać zasługi albo ściemniasz.
 

DeletedUser33478

Guest
za to Pan na pewno tylko aktywnych atakuje, a tych mniej aktywnych, a co dopiero nieaktywnych zostawia Pan w spokoju ;)
szanuję za podejście, serio
Ale i tak największe pokłony przed graczem "hizousta" który toczy walkę na śmierć i życie ze swoimi botami na m52, ten to dopiero ma zdrowie ;)

a tego dalej tyłek boli o potężnego Hizoustaa
 
Nie daliśmy na front nieaktywnych? Ty chyba nie wiesz jaki bajzel jest w sojuszach, w których po 4 osoby się znają, a reszta to losowi gracze, w których większość nie wie co to rolka i atakują lądami na 6 ogniach:eek: Dlatego bierzecie tyle miast, 80% przejęć to osoby nieaktywne, bo gdy już się pojawi ~15 godzin nieaktywności, to widać że czujka pada ;) Ale tak jak mówiłem, to najłatwiejsze podbicia i tylko głupi by tego nie wykorzystywał. Zauważyć można też na grepolife jakich graczy przejmujecie, nie okłamujmy się na forum :(
Ale nieaktywni to jeszcze nic, najlepsi są Ci bez badań i premek z miastem 8k i oni chcą grać na froncie <zabijcie mnie>
 
Ostatnia edycja:
Uwielbiam to jak się pisze że winni są gracze nie raz zawaliłem świat i winny byłem ja -jak w radzie byłem- a nie gracze jest takie fajne powiedzenie
" Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"

Nowych trzeba uczyć gry tłumaczyć pokazywać zależności, a przede wszystkim bronić wszystkich jednakowo jak mamy limit w deffie 10k lądu to dostaje tyle szef sojuszu, radny, koleżanka/kolega czy ktoś kogo nie znam
Sam dobrze wiesz że u Was znajomości dużo dają i bronienie wybranych bunkrami to woda na młyn dla nas.
Przecież u nas ludzie też błędy robią -sam nie raz popełniłem błąd, nawet zaznaczę że niektórych rzeczy uczę się jeszcze i co mam olać tych co się uczą bo nowi?? Wy tak często robicie i oznaczacie ich jako nieaktywnych.
Jak nieaktywny to wywal z sojuszu to statystyki Wam się chociaż poprawi bo samopoczucie chyba macie i tak niezłe bo Was przynajmniej nie tykają -taktyka tzw. masówki

Przecież Wasza koalicja atakuje też tylko nieaktywnych u nas i zabiera im miasta :oops: I tylko amator nie przystosowuje stylu grania do panującej sytuacji na świecie:(
taka jeszcze jedna sprawa daj mi definicję amatora w grepo i profesjonalisty w grepo
 
Właśnie sami zauważyliście już, że tylko "wybrani" są obstawiani, ale właśnie tymi wybranymi są osoby, które podają na bieżąco stan murku, wrzucają temat o BW zaraz po jego wbicie itd, a niektórzy totalna olewka = to samo ze strony sojuszu, żeby nie nabijać PW czerwonym. A co do dowodzenia to na pewno nie chciałbym się tego podjąć, już się przejechałem na koordynowaniu deffa i pisaniu 30 ludziom czemu się nie obstawia miast 3k bez premek w naszej sytuacji o_O
 
dobra dobra, suprs wygrało- oczywiście w pełni zasłużenie, ale wieczorem jak looserpool też dostał baty, to mi się zrobiło jakoś fajniej ;)))))
 
Do góry