Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Sytuację organizacyjną naszej masówki może Ci skrócić moje stanowisko, jestem połowniczo KO deff, KO off, moderatorem forum i zajmuje się też planowaniem grając dopiero drugi raz w tą gierkę o_O Wybacz ale naprawdę sytuacja na tym świecie mnie mega bawi, a szczególnie to, że tak niezgrabnie sobie radzicie z takim typowym bydłem jak my jesteśmy hah
 

DeletedUser11618

Guest
Artur nic nikomu nie musimy udowadniac.
Po statach do tej pory padlo 14 miast czerwonych.
Gramy swoje dla zabawy i to powinno byc najwazniejsze a nie opinie innych. Zawsze znajdzie sie ktos komu nie pasuje to czy owo - zwykla ludzka zlosliwosc gdy zaczyna isc pod gorke.
 
Widzisz jak już pisałem jest takie fajne przysłowie " Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"
czytaj Armia amatorów której przewodzi dobry strateg, jest silniejsza od armii profesjonalistów prowadzonych przez kiepskiego stratego.

Proste macie kiepskich za sterami
 
Mnie wkurza co innego gadanie na Widmo że bez nich byli by nikim ale taka prawda że Widmo broniło się 1000 razy lepiej niż ci co ich się czepiają
 
Widmo klasycznie zdradziło nas już 3 raz na tym świecie:D Co zabawniejsze umawiając się z Wami jednocześnie chcieli od nas 40 miast w bezpiecznych rejonach haha. Dostawali ogrom deffa mimo że leciał nawet po 6 godzin, myślisz że skąd mają tyle pw za deffa? Murek daje dużo pw pragnę przypomnieć ;) Ale przyznam Ci rację, poziom prowadzenia sojuszu/koalicji w porównaniu do tego czego doświadczałem za 1 razem jak grałem to niebo a ziemia, tu po prostu nic nikomu się nie chce organizować i nawet dziś nie było koordynacji deffa w tematach
 
Ostatnia edycja:
koordynacja?? Wy nawet chyba nie wiecie co to znaczy -na tym świecie dla Was jest to obce
Było Was więcej zresztą Levelup *levelup* Cavareiros i *cavareiros* to jedno więc nie jest Was mniej?? chyba 150 graczy nie liczę innych szpitali i Loży nie dawno jeszcze Widmo ile Was było 300 graczy?? organizacja dobra i po sprawie
W sumie nie dziwię się że jest tak źle jak Ty się tym zajmujesz to wszystko jasne
 
Czemu liczysz graczy, a nie miasta? Żeby statystyka wyglądała, że wygraliście na 300 graczy hahah? Poziom tych "300" graczy możesz łatwo wywnioskować po tym, że mamy tyle miast co Wy ;) Nas było 300, a Was 200, to co tu gdybać, gracie na nowicjuszy zorganizowaną masówką
 
Moim zdaniem kasztanovy to ktoś, kto gra pod nowym nickiem i miał już styczność z grepolis wcześniej.
Może się mylę a jak na tak mały staż spoko się rozwijasz :)
 

DeletedUser11618

Guest
kasztanowy przestan pisac glupoty o tych masowkach, nowiciuszach itd.. U nas kilkanascie nickow jest z ktorymi gram pierwszy raz i tez mam napisac ze jestesmy masowka? Na kazdym serwerze przegrana tlumaczysz masowka? Kwestia checi i organizacji gry. Wiadomo ze to pochlania mase czasu aby wszystko cykalo lecz kazdy kto wygrywal serwer wie ze to zmudna praca. Wedlug mnie nie byliscie i nie jestescie na straconej pozycji tylko trzeba zabrac sie za gre a nie jeczec na FO. Zamiast pisac pierdoly idz przypilnuj buntow.
 
Grałem pod nickiem kasztanowiec u Yavusa w Dezerterach na Lapitosie, ale tam to była kompletna impreza, 2 sojusze Kohorty, 2 śpiochów, 2 jakichś typów z południa co nie pamiętam już nazwy co zajęli miejsce tych co strzelili szaraki i od północy Kichoty jakieś co woleli skończyć świat i przejść na stronę masówki ze wschodu niż walczyć do końca
 

DeletedUser20310

Guest
Kto przyjmie Wariora ? :D
Może bym popykał po dłuższej przerwie :(
 
kasztanowy przestan pisac glupoty o tych masowkach, nowiciuszach itd.. U nas kilkanascie nickow jest z ktorymi gram pierwszy raz i tez mam napisac ze jestesmy masowka? Na kazdym serwerze przegrana tlumaczysz masowka? Kwestia checi i organizacji gry. Wiadomo ze to pochlania mase czasu aby wszystko cykalo lecz kazdy kto wygrywal serwer wie ze to zmudna praca. Wedlug mnie nie byliscie i nie jestescie na straconej pozycji tylko trzeba zabrac sie za gre a nie jeczec na FO. Zamiast pisac pierdoly idz przypilnuj buntow.
To i tak masz lepiej. Ja nie znam ponad połowy ekipy :D
 
A tak poza tym lepiej olać osobę, która tak wyśmiewa inne sojusze, a sama wzięła 3 miasta od czerwonych, w tym 2 dopiero teraz oraz używa słowa "typy", bo to woda na młyn dla tych prowokacji. Przy takich statystykach, to powinno być u nas od takiego wojownika po milion buntów XD
 
Tak, pamiętam, Kasztanowiec grał u nas. Pod kątem gry i umiejętności na tamten moment to był solidny gracz i dobrze się z nim współpracowało. Co do reszty się nie wypowiem :rolleyes:
 
Do góry