Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

Można zauważyć brak zaangażowania czytaj handel u sporej liczby graczy/odsyłanie wojsk po buntach słabo wygląda i brak tego błysku w oczach na ugranie czegoś na tym świecie po stronie koalicji przeciwko CSW, bo gracze są na odpowiednim poziomie i nie zgodzę się z kasztanovym, że większość to nowicjusze.
Prawdą jest też to, że CSW weszło na ten świat w bardooo mocnym składzie i zapewne liczyli na ekipy o podobnej sile jak oni równie dobrze zorganizowane których tutaj brak. Różnica pomiędzy CSW a RŚ jest taka, że np. wspomniane wcześniej Widmo jest odrębnym sojuszem i politykę mają inna niż reszta i wybiera to co dla nich lepsze, bo nie ma zobowiązań.
 
CTG to nie massówka, znam tam większość graczy.
Co do Ciebie Panie Gołomp... Liżesz tak każdemu tyłek tak samo jak na Carphi, Twój sojusz się rozpadał to już pisałeś do nas o przyjęcie. Chorągiewa nic więcej.
 
Swoją drogą śmieszny świat widmo dogaduje się z CTG bo dostawali baty, nie wytrzymali tempa czy jak? kasyniarze rzeczywiście wyciągnęli wnioski z poprzednich światów tam unosili się butą i wyższością bo myśleli że są naj jednak kilka światów zbierania batów robi swoje a tu dogadują się z najgroźniejszym przeciwnikiem i będą klepać massówki i dziesięcio osobowe sojusze. Ale pamiętajmy żeby nie umniejszać im zasług bo przecież grają 200 na 300
 
No Adrian na tak słabym świecie to dziwię się, że mając 3 pełne ekipy i takie zaplecze ktoś się bawi w pakty czy pony
 
Podobno zwycięzców się nie sądzi a legendę trzeba podtrzymać ;). Szkoda bo myślałem że na świecie się z nimi spotkamy i ostatecznie obalimy mit ich wielkości, może będzie jeszcze okazja...
 
Wy na Imbroz jesteście Dolarami ? to faktycznie tam od początku mieliście wszystkich na czerwono :)))) Mizialiście się wszyscy od początku a jak wyszedł ten świat to nie weszliście bo musicie Imbroz pilnować i dokończyć.
Adam ja myślałem,że to żart z tą wodą sodową w Twojej głowie .
 
Swoją drogą śmieszny świat widmo dogaduje się z CTG bo dostawali baty, nie wytrzymali tempa czy jak? kasyniarze rzeczywiście wyciągnęli wnioski z poprzednich światów tam unosili się butą i wyższością bo myśleli że są naj jednak kilka światów zbierania batów robi swoje a tu dogadują się z najgroźniejszym przeciwnikiem i będą klepać massówki i dziesięcio osobowe sojusze. Ale pamiętajmy żeby nie umniejszać im zasług bo przecież grają 200 na 300

Widmo najgroźniejszy przeciwnik kogo ? Levele to leszcze weź im to w grze napisz bo tam dużo Waszych yavusowych miśków. Grać to trzeba umieć a nie wejdziecie robicie groźne miny i jednoczycie wszystkie soje przeciwko CTG ...a tu zonk nie pykło. Może kiedyś Wam pyknie.
 
Widzę że wyobraźnie macie cały czas tak samo bujną nic się nie zmienia. To czy potrafimy grać weryfikowały poprzednie serwery w sumie wasz poziom też każdy zna... Dlatego każdy tutaj z Was ma bekę że weszliście na świat gdzie nie ma przeciwnika i jeszcze piszecie że wróg ma przewagę graczy i jakie to nie są wyrównane szasne po czym dogadujecie się z najsolidniejszą (nie myl z największą) ekipą z tej ,,koalicji,, i piszecie dalej swoją wielką historie. Jak by był prawdziwy przeciwnik znowu by was życie wzywało itp. Każdy to wie i o tym mówi tylko wy podtrzymujecie swój mit :)
 
Widzę że wyobraźnie macie cały czas tak samo bujną nic się nie zmienia. To czy potrafimy grać weryfikowały poprzednie serwery w sumie wasz poziom też każdy zna... Dlatego każdy tutaj z Was ma bekę że weszliście na świat gdzie nie ma przeciwnika i jeszcze piszecie że wróg ma przewagę graczy i jakie to nie są wyrównane szasne po czym dogadujecie się z najsolidniejszą (nie myl z największą) ekipą z tej ,,koalicji,, i piszecie dalej swoją wielką historie. Jak by był prawdziwy przeciwnik znowu by was życie wzywało itp. Każdy to wie i o tym mówi tylko wy podtrzymujecie swój mit :)
co Ty gadasz Kasztanovy pisał zupełnie co innego o Widmach
Pomyśl czemu się dogadaliśmy?? Chciałbyś być na ich miejscu?? i nie piszę tutaj o naszych ciągłych atakach na nich tylko o traktowanie ich (słanie minimalnej ilości deffa do nich a do kolegów w tym samym czasie po 40-60k lądu czy też czepianie się ciągłe ich )
 
Ty weź poczytaj nasze wpisy.
Macie bekę ? z siebie ? czy z pilnowania Imbrozu ?
Chłopcze my już nic nikomu nie musimy udowadniać. Jak dożyjesz naszych lat to to zrozumiesz a póki co do lekcji się zabierz.
Może jeszcze kiedyś zagramy to wyjdzie na to,że pierw musimy pisać lub dzwonić kto wbija na świat bo jakieś dzieciaki mają bekę.
Heheheheeee to się doczekaliśmy czasów.
 
Wy na Imbroz jesteście Dolarami ? to faktycznie tam od początku mieliście wszystkich na czerwono :)))) Mizialiście się wszyscy od początku a jak wyszedł ten świat to nie weszliście bo musicie Imbroz pilnować i dokończyć.
Adam ja myślałem,że to żart z tą wodą sodową w Twojej głowie .
Radzę się zagłębić w szczegóły. Tam wchodziliśmy w innym celu i na początku było nas tylko 10. Nie wchodziliśmy całą ekipą z Olintu i 120 osobowym składem. Poznaliśmy sporo nowych graczy, którzy w trakcie serwera do nas dołączyli. To pierwsza różnica. Druga to taka, że my nie gramy ekipą na 2 światach jednocześnie. Przypomnę może Olint i Abderę w waszym wykonaniu. Jak się to zakończyło każdy wie. Mamy zasadę, że nie gramy jako sojusz na 2 światach. Jak skończy się imbroz to może gdzieś kiedyś wejdziemy. Takie mamy zasady. To, że ctg tu jest nie spowoduje, że rzucimy inne światy i się tu pojawimy. Bo niby z jakiej racji? Co do wody sodowej-komentuję jak każdy sytuację na tym świecie. Mam swój pogląd na sytuację I czy się z tym zgadzasz czy nie to wyrażam swoje zdanie. Nie przedstawiasz argumentów tylko od razu uderzasz w moim kierunku. Ok, skoro tak wolisz?:)
 
Ty weź poczytaj nasze wpisy.
Macie bekę ? z siebie ? czy z pilnowania Imbrozu ?
Chłopcze my już nic nikomu nie musimy udowadniać. Jak dożyjesz naszych lat to to zrozumiesz a póki co do lekcji się zabierz.
Może jeszcze kiedyś zagramy to wyjdzie na to,że pierw musimy pisać lub dzwonić kto wbija na świat bo jakieś dzieciaki mają bekę.
Heheheheeee to się doczekaliśmy czasów.
Wraithsc nie gra na imbrozie tak na ścisłość więc w to go nie mieszaj
 
Wy nigdzie nie gracie a wszędzie Was pełno i każdy świat pęka od Waszych "dowcipnych" komentarzy na CTG.
Kończymy bajerę bo w te klocki na bank z Wami nie wygramy.
Jeszcze na koniec my JUŻ NIE MUSIMY nic nikomu udowadniać. Gramy na różnych światch dla zabawy a nie medali...ale zanim to zrozumiecie musi jeszcze trochę wody z Wisły do morza ulecieć.
 
Art mnie nie interesuje co pisał kasztanowy bo nawet nie wiem kto to jest :) Ja piszę od siebie kto z tej koalicji wygląda najsolidniej po znajomosci graczy. Mam swoją opinie na temat tego dlaczego się dogadaliście i jak ten pon/pakt się dla nich skończy ale to porozmawiamy o tym po fakcie. Zresztą słabe podejście sojuszu liczyć na deff paktowiczów którzy tracą miasta jak leci już nawet pomijając Was miasta bez walki zabierają im 6/10 osobowe sojusze. Uważam że jak umiesz liczyć licz na siebie po prostu się poddali.

Ferdziu nie musicie nic udowadniać masz racje udowodniliście na poprzednich światach że jesteście mocni póki wszystko idzie i macie przewagę. Oczywiście jest część graczy która będzie walczyć do końca ale efekty każdy zna. Mimo wszystko bawcie się dobrze podbijanie miast za zero jest takie fascynujące a sloty? Przecież można pw samemu sobie ponabijać
 
Do góry