Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32517

Guest
No chyba że są to takie gumy do żucia w postaci papierosów to nie. Ja jeszcze pamietam takie gumy, eleganckie były! A jaki prestiż na rejonie był gdy się z takim czymś chodziło. No a przede wszystkim były smaczne. Lubiłem je :)
 

DeletedUser32517

Guest
To jest ta sytuacja gdy człowiek nie dowierza ale grając w to, wie że to możliwe
 

DeletedUser32517

Guest
Po prostu brak słów do sami wiecie kogo... dla tego tu tak mało osób :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zamiast przy chmielu sobie wszystko wyjaśnić to wymyślasz jakieś tam serwery:/ My stracimy czas, a inno na nas zarobi... O 16.00 dziś gran derbi- kto za realem, a kto za barcą? Boisko rozstrzygnie wszystko i nie będzie trzeba czekać na inne serwery;)
 

DeletedUser32517

Guest
Kolego sympatyczny yavus... genialne rozwiązanie!:D

Dwie landrynki na Real, wynik 2:1
 
Ja za Zawiszą ...bydgoskim Zawiszą :) i to kilkadziesiąt lat szybciej ja ta gra powstała.

Generalnie to proszę graczy CTG aby się tutaj nie wpisywali.
Bo czego nie napiszecie to będzie użyte przeciwko Wam :)
Każdy mógł wbić na ten świat,grać,podbijać albo tracić wiochy.
Kto tego nie zrobił to niech nie komentuje.
Zdrowych Świąt.
 
Małe Z tylko chciałem Ci na czole wyciąć.
korsarz3.gif
Zapraszam ...nawet na starym podboju :)
 
Ja za Zawiszą ...bydgoskim Zawiszą :) i to kilkadziesiąt lat szybciej ja ta gra powstała.

Generalnie to proszę graczy CTG aby się tutaj nie wpisywali.
Bo czego nie napiszecie to będzie użyte przeciwko Wam :)
Każdy mógł wbić na ten świat,grać,podbijać albo tracić wiochy.
Kto tego nie zrobił to niech nie komentuje.
Zdrowych Świąt.
Rzekłbym, że wprowadzasz tu cenzurę i wskazujesz kto może się tu wypowiadać, a kto nie;) liczyłem na to, że nie wrócisz do tematu:p My tu poważne tematy piłkarskie poruszamy. Leituś chyba wynik był lepszy od tego, który obstawiałeś;)
 

DeletedUser32517

Guest
No właśnie kolego sympatyczny te pierwsze 10 minut już mi tak w jelciach podpowiedziało że może być lepszy choć i chwilowe zwątpienie się pojawiło nie powiem.
STSowy zmysł tylko ciutkę się pomylił.
Jak zawsze (ostatnie dwa słowa miały być z dużych literków ale są zakazane regulaminem grepolis)
 

DeletedUser32698

Guest
Piję cole bo nie mogę zapomnieć - 1:3... Jako viscalepek to jest dla mnie dramat. Pierwsze 30 minut to po prostu meczycho z prawdziwego zdarzenia, później gra trochę siadła ale przyjemnie się oglądało. Bez brutalności, rozkładania łap i symulek. Ramos robi robotę w Realu, każdy gra inaczej jeśli jest na boisku. Gratulacje Laito za nosa. Hazard to też nałóg więc rzuć obstawianie;)
 
Do góry