Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31779

Guest
Ebue co to za ogórkowy świat jak to niektórzy mówią ,ja tam nie grałem :) zanim coś napiszesz dobrze się zorientuje była tam chyba garstka osób po klikać na spątanie ale nie zorganizowana ekipa :) pozdrawiam:)

Każdy świat który się przegrywa jest ogórkowy. Ja tam w pociągach widziałem topowych graczy z Kasyna ;)
A to, że Ty nie grałeś to nie znaczy, że inni nie grali...
 

DeletedUser28964

Guest
Każdy świat który się przegrywa jest ogórkowy. Ja tam w pociągach widziałem topowych graczy z Kasyna ;)
A to, że Ty nie grałeś to nie znaczy, że inni nie grali...
kolego pozwól że tego nie skomentuje :) bo wczoraj miałem trochę wyrzutów sumienia :) chciał bym wszystkich przeprosić jak kogoś uraziłem moimi wpisami :) od 8 lata jak w to gram nie wchodziłem w dialogi z innymi graczami i niech tak pozostanie :) i jest to mój ostatni wpis . pozdrawiam :)
 
Widmo jak leci samo to się topią na potęgę więc musieli sobie znaleźć kogoś kto atakować potrafi :D + za dyplomacje

Może to i lepiej że uciekli tam po jednej akcji, strach pomyśleć co to by była za koalicja z takimi sojuszami o_O
 
My też strajkujemy, więc mamy czas, a nikt o pona nie prosił, jak np. na 1 listopada czy w przypadku czyjegoś wypadku.
Jakoś przy strajku nauczycieli i osób wspierających nie zauważyłem żali o ataki
 
Widmo jak leci samo to się topią na potęgę więc musieli sobie znaleźć kogoś kto atakować potrafi :D + za dyplomacje

Może to i lepiej że uciekli tam po jednej akcji, strach pomyśleć co to by była za koalicja z takimi sojuszami o_O
Topi się? Mogę zobaczyć gdzie ?:) A swoją drogą w ciągu 2 miesięcy było więcej niż jedna. Strach to było grać w tej koalicji która siedziała jak mysz pod miotłą, wielu nie miało ani jednego ataku od początku świata A teraz mądrują na prawo i lewo. Zrobiłam to co dla nas lepsze bo zbierać baty bez deffa wielkiej koalicji to rzeczywiście mała przyjemność. Jak prosiłam o deffa to 6 h nie mógł płynąć bo strach że nie będzie mur, nawet w bn. Teraz deffa nie macie, prosta kalkulacja, gdzie się podział ten który niby obstawial nasze.miasta. spójrzcie na ranking obroncow. Mówi sam za siebie :) I jeszcze jedno, wiele razy informowała o swoich zastrzezeniach, wytarliscie sobie nimi tylko A teraz pretensje. Najważniejsze jest dobro sojuszu A dopiero później wszystko inne.
 

DeletedUser32544

Guest
Nir, nie porównuj szpitala do reszty koalicji, bo zaczęłaś bruździć jak już byłaś dogadana z ctg. Wybacz ale co ty wiesz o obronie? pochwal sie jaki dałaś przykład przy rolce u ciebie. hahaha. Co do rankingu w obronie to chyba ci sporo brakuje od około miesiąca do mnie. Wiec prosze nie ośmieszaj się tutaj. Dosyć już wielka KO DEFF koalicji pokazała. papa miłego wieczorku. pozdrawiam

PS

nawet po oficjalnym połączeniu mam więcej pkt w obronie niż ty :p
 

DeletedUser32704

Guest
Dziwisz sie ze po przejsciu ma ktos mniej ptk w obronie? Wasze ataki na nas idzie wyliczyc na palcach jednej reki. Wiecej moich ptk walki z obrony zdobylem dzieki misja wyspowym niz wam. Osobiscie siedze na czerwonych wyspach i bez karnie latam po waszych miastach :p
 

DeletedUser32544

Guest
To możne określmy o które pkt chodzi. poszczególnego gracza czy sojuszu? Fakt jako pojedynczy gracz to mogę się z tym zgodzić, ale biorąc pod uwagę cały sojusz to chyba nie bardzo. Jakoś nie wydaje mi się, że po odejściu z koalicji (zerwaniu paktu) jakoś jej pkt spadły.
Co do naszych ataków na was to już ci jakiś czas temu wspominałem ze jedyne co możecie to festyny klepać.

Nie chciałbym Was obrażać ale z tego co pamiętam to różnie z Wami bywało na światach.

Zresztą po co się kłócić to ma być dla nas jedynie zabawa.

Pozdrawiam
 

DeletedUser32698

Guest
Trzy etapy świata według CTG:
1. Każdy może wygrać, koalicja ma nawet przewagę w miastach itd.
2. No dobra jednak nie ma szans ale przecież każdy mógł tu wejść i było wiadomo, że wchodzą na taki świat już od roku.
3. Wyśmiewanie wszystkich bo są gorsi i nie wbili na świat od razu w 2 pełne soje. Musza trzaskac pkt. w obronie na misjach wyspowych bo nikt ich nie atakuje haha. No i jeszcze ta Drfe co wnioskując z tutejszych wpisow nie dała rady przeciwko 4 sojuszom, haha co za nooby.

Prawda jest taka, że każdy średnio rozgraniety wiedział jaki będzie tego finał już po pierwszych dniach po ochronce. Wy też o tym doskonale wiedzieliście, nie chcieliście tego mówić otwarcie, żeby nie wkradło się rozluźnienie już na samym starcie. Teraz już możecie otwarcie kpić z reszty i pokazać swoje prawdziwe oblicze bo wiadomo, że nawet na 10% gry już to przepchniecie do koronek i je zdobedziecie. 90% graczy z koalicji i tak już czeka na nowy swiat więc mają gdzieś czy Ty tam sobie latasz bezkarnie czy też nie po tych wyspach :) Już tak nawiasem mówiąc ciężko jest wyskrobać offy jak musisz ciągle go rozbijać na rozbiórkach. Tak wiem, każdy mógł tu wejść i zagrać i nikt nie ma o to do Was pretensji tylko nie zachowujcie się jak bufony bo żadna poważna ekipa tu nie gra.
 

DeletedUser33952

Guest
Ale to na Plemionach. Na Grepo jeszcze nic nie leciało.
Ci co grają od początku i regularnie to wiedzą swoją się nie dzielą
bo wiedzą że fala nowych hejterów i tak ją zagłuszy.
wywiad.gif
 
Chodzi o fakty ktoś tutaj pisał że to nie prawda jak pisałem nie miałem rapków mimo że widziałem że tak się dzieje -nie mam kreta od razu uprzedzam- po prostu to był okres po aktualizacji gdzie wielu kasowało rapki.
Twierdziliście że nie ma takiej pomocy a ja wiem że była jest i będzie -nie dziwię się jej ale przynajmniej nie zakłamujcie rzeczywistości.
 
Pisałeś że ze sobą współpracujemy ściśle, a takiej współpracy prócz wymiany miast nie było i nie ma, pojedyncze przypadki, żadnej ścisłej współpracy w deffie
 
Do góry