Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser6117

Guest
no chociaz z drugiej strony to ten pierwszy nie mialby kogo zaatakowac jak wszyscy maja ochronke...
wiec zwracam honor..
nie wiem..
 

DeletedUser6117

Guest
eee tam...
mysle,ze maja dosc grepo tu na forum przebywajac i na rozne ciekawe pytania odp....
i zeby jeszcze pykac..?
to juz byloby zboczenie hahahah
 

DeletedUser29238

Guest
Trzeba było sprawdzić, czy wszystko śmiga tak jak powinno. Stąd szaraki.
 

DeletedUser6117

Guest
mi tam wszystko jedno,fakt chcialam z ciekawosci wejsc-bylo no entry-to no wejscia ni mo i ciau..
rozbuduje miasta i kto blisko,a bedzie grzeczny to oddam:)
 
hmmm... aktywowano mi wszystkich od zarzacy po kaplnke...za free na 14 dni...a nie odpalalem ich...wedlug grepo mieli dostac tylko ci co mieli ich aktywnych przed awaria....:p takie bledy to ja rozumiem
 

dorocia

Zespół Grepolis
hmmm... aktywowano mi wszystkich od zarzacy po kaplnke...za free na 14 dni...a nie odpalalem ich...wedlug grepo mieli dostac tylko ci co mieli ich aktywnych przed awaria....:p takie bledy to ja rozumiem

Jest Pan tego pewny?
Jeżeli przed awarią serwera aktywował Pan Doradców z zadań samouczka to są oni także brani pod uwagę.
 

DeletedUser25960

Guest
Jest Pan tego pewny?
Jeżeli przed awarią serwera aktywował Pan Doradców z zadań samouczka to są oni także brani pod uwagę.

ja bohaterów nie aktywowałem bo nie miałem kiedy wszedłem na świat tak tylko zobaczyć kto gra przed awarią i dziś zajrzałem by sprawdzić czy to co mówi Usumbra (pozdro brachu) ale zgadza się też mam doradców na 14 dni mimo że nic nie zrobiłem w żadnym mieście nawet bogów nie aktywowałem
 

DeletedUser15394

Guest
Wiadomo że epidemia z wszystkimi się już dogadała na kronike i vvv ;d
 
Do góry