Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser30763

Guest
xDDDDDDDDDDDD podpisujecie Koalicje przeciw nam widzę. No Jak we trzy sojusze z defem lecicie kontra my sami xDDD Cośek jest dobry szuka kolegów na wyspach xDDDDD A później koledze wsadza kolona xDD Uważajcie bo to zdradliwy gracz xD Nie bój się my sobie damy rady. Wygi na Dyme też były na straconej pozycji, a się utrzymały do cudaków :) A więc tak samo będzie tu i specjalnie ci wjadę kolonem do miasta. Za to głupie gadanie.
 

DeletedUser29689

Guest
xDDDDDDDDDDDD podpisujecie Koalicje przeciw nam widzę. No Jak we trzy sojusze z defem lecicie kontra my sami xDDD Cośek jest dobry szuka kolegów na wyspach xDDDDD A później koledze wsadza kolona xDD Uważajcie bo to zdradliwy gracz xD Nie bój się my sobie damy rady. Wygi na Dyme też były na straconej pozycji, a się utrzymały do cudaków :) A więc tak samo będzie tu i specjalnie ci wjadę kolonem do miasta. Za to głupie gadanie.
Dobra dobra, podeślij mi surke
 

DeletedUser30330

Guest
xDDDDDDDDDDDD podpisujecie Koalicje przeciw nam widzę. No Jak we trzy sojusze z defem lecicie kontra my sami xDDD Cośek jest dobry szuka kolegów na wyspach xDDDDD A później koledze wsadza kolona xDD Uważajcie bo to zdradliwy gracz xD Nie bój się my sobie damy rady. Wygi na Dyme też były na straconej pozycji, a się utrzymały do cudaków :) A więc tak samo będzie tu i specjalnie ci wjadę kolonem do miasta. Za to głupie gadanie.

osz ty, cała prawda wyszła na jaw, jak mogłeś?

tylko nie wjeżdżaj mi kolonem :(
 

DeletedUser30763

Guest
Uważaj bo z chęcią się wybiorę do cb na wyspę. Skacz skacz xD Graj a nie gadaj na forum głupoty. A ja sojusz sobie da rady z tą twoją koalicją.
 

DeletedUser30330

Guest
Uważaj bo z chęcią się wybiorę do cb na wyspę. Skacz skacz xD Graj a nie gadaj na forum głupoty. A ja sojusz sobie da rady z tą twoją koalicją.

Nie żebym prowokował czy coś :D
O swojej koalicji nie wspominasz? :D

Ale suski, ty ze swoimi dwoma sojuszami bez problemu sobie z nami poradzisz i na pewno do mnie na wyspe nie pójdziesz, za wysokie progi :D
 

DeletedUser30763

Guest
Kto rozbił bank na M44 na giełdzie xD 1000 złota koleżance wpadło xDDDD
 
A niech wprowadzają... mam dzień wejścia na pełny luz... niech się kłócą, biją, ja popatrzę, tylko popcorn poproszę... dużo popcornu i wioski dla mnie jak już skończycie się kłócić... chętnie przygarnę ;p
Wtedy już żaden z Was nie będzie miał powodu do kłótni, czyż nie? ^^
 
Do góry