Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Oo... wyobraź sobie, że po Twoich wypowiedziach odniosłam inne wrażenie Soczek.

W sumie teraz sam się zdecyduj... jak mi się nie podoba śmianie się z 1 konkretnego sojuszu - źle ;p
jak mam wywalone w to, że się kłócą i się tylko przyglądam, a jeszcze mnie wywołujesz, bym uciszyła - teeeeż źle :D

idę pykać w statki, czy inne coś, chociaż mi się kulki skończyły, ale ostatnio bawię się w Astrę, to może sobie przezłocę ^^
 
Ja mam swoje zdanie na temat jednego sojuszu i go nie zmienię na siłę zawsze mnie przekonywałaś że jest inaczej i nie zmienisz mojego zdania :) i tyle.
Po prostu na mnie żywiołowo reagujesz i chyba szukasz powodu do kłótni :p
Idź bawić się w Astrę miłego :p
 
Ja mam swoje zdanie na temat jednego sojuszu i go nie zmienię na siłę zawsze mnie przekonywałaś że jest inaczej i nie zmienisz mojego zdania :) i tyle.
Po prostu na mnie żywiołowo reagujesz i chyba szukasz powodu do kłótni :p
Idź bawić się w Astrę miłego :p

wiesz jak to brzmi? :DDDDD Nie chłopie, tak się składa, że nie lubię kłótni. Niepotrzebnie tu się wypowiadałam na temacie związanym z Nysą, czasu jednak nie cofnę. Ale kłótni mam zdecydowanie po dziurki w nosie, zważywszy, że grając na Pandosii można powiedzieć, że czytałam je codziennie ;p ale też i w sumie starczy mojego mieszania się, chociaż ocenianie całego sojuszu po pojedynczych graczach jest dla mnie ewidentną porażką i tylko na to Ci zwracałam uwagę ;p

Miłego dnia
 

DeletedUser30644

Guest
Witam. Od początku eventu tylko 4800 wydałem na kulki więc proszę nie przyrównywać mnie do złotników.
 

DeletedUser32979

Guest
Yey jacy Wy wielce obeznani jesteście w stosunku odnośnie Kroniki. To Wy robicie z niej wielce niezwyciężoną, a to gracze, jak inni. Inna sprawa na Katanii też niektórzy miasta stracili... Ale spoko za 1 stracone nadrabiali 5 innymi ^^ to tylko gra. A w grze da się każdego pokonać
Mówisz tak jakbyś grała na Katani nie wiem jak?A przecież byłaś tam słupem od szaraków;);)
 

DeletedUser32293

Guest
Zawijam zaraz, ja tu zaglądam już raz na ruski rok
Ale jak by się działa gruba zadyma to dajcie wiadomość na grepo i fejka, chętnie dołączę
 
Mówisz tak jakbyś grała na Katani nie wiem jak?A przecież byłaś tam słupem od szaraków;);)

Ciekawe, że ja to widzę inaczej. Pomagałam moim kolegom deffem na zachodzie M45, bo nie wywaliło mnie przy tych, którzy z niewiadomego powodu zrezygnowali z gry na M54. Inna sprawa już niejednokrotnie mówiłam - nie jestem nie wiadomo jakim graczem... A to, że widziałam, że jak ktoś z Kroniki tracił wioskę, to zaraz ją odbierał, albo zwyczajnie brał inną - no to po prostu stwierdzenie faktów. Ale w końcu to Messyna, a ja nie miałam łączyć światów...

Witam. Od początku eventu tylko 4800 wydałem na kulki więc proszę nie przyrównywać mnie do złotników.

to i tak więcej ode mnie ! Wydałam tylko 1200 i zastanawiam się nad kolejnym xDDD
 
Do góry