Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Adzi90

Zespół Grepolis
Kronika to już jakaś historia,my jesteśmy Oldboye już.Kronika grała tylko na dwóch światach,wystarczy popatrzeć na listę graczy jacy byli w Kronice i kto jest w obecnym składzie.

ty mi czegoś nie przypisuj co nie jest prawdą ,
Fakt mam listę ogni i mitów i latam co jakiś czas na polowanie i często trafiam ,jednak nie przypisuj mi fejków lub ataków nocnych bo nigdy nie latam po nocach(chociaż siedze bardzo długo ) ,bo wyznaję zasadę że bonus jest od odpoczynku po całodziennych zmaganiach
,,nigdy nie latam po nocach'' z tym się nie zgodzę :)

tak gram na dwóch tylko i wyłącznie (jeszcze oszi.) i tego nie ukrywam i nie chowam się pod innymi nickami a tylko dla tego że juz 2 lata temu miałem skończyć z tą głupią grą ale ktoś mnie jeszcze namówił na katanie i tak z ciekawości wszedłem tam na nowym nicku i tak się złożyło że zostałem( i to tyle w kwesti wyjaśnienia )

a jeżeli chodzi o wioski jak tam prędzej sladox pisał to wy byście nam na pewno oddali te wioski co nasz gracz miał problem z dostępem do neta i rzuciliście się na nasze wyspy jak sępy
oj jakie bylo wasze zdziwienie wasze jak taka nieudolna kronika w 2 minuty rozbiła bunkier z ponad 400k deffa

Na pewno wioski oddamy. A jaką kontrybucję przewidujesz ?
,,nigdy nie latam po nocach'' z tym się nie zgodzę :)
może sprecyzuje ,żeby nie było że rzucam słowa na wiatr - nigdy pierwszy nie latam po nocach ,chyba ze ktoś sam się o to prosi to nie pozostaję dłużny ,

tak gram na dwóch tylko i wyłącznie (jeszcze oszi.) i tego nie ukrywam i nie chowam się pod innymi nickami a tylko dla tego że juz 2 lata temu miałem skończyć z tą głupią grą ale ktoś mnie jeszcze namówił na katanie i tak z ciekawości wszedłem tam na nowym nicku i tak się złożyło że zostałem( i to tyle w kwesti wyjaśnienia )

a jeżeli chodzi o wioski jak tam prędzej sladox pisał to wy byście nam na pewno oddali te wioski co nasz gracz miał problem z dostępem do neta i rzuciliście się na nasze wyspy jak sępy
oj jakie bylo wasze zdziwienie wasze jak taka nieudolna kronika w 2 minuty rozbiła bunkier z ponad 400k deffa

może sprecyzuje ,żeby nie było że rzucam słowa na wiatr - nigdy pierwszy nie latam po nocach ,chyba ze ktoś sam się o to prosi to nie pozostaję dłużny ,
No to widać właśnie jakim bajko pisarzem jesteś.
1. Piszesz że my zmieniamy nicki, a sam zmieniasz
2. Że nie atakujesz po nocach [ Na Katani pierwszy zacząłeś ] To już kolejna bajka
3. Jeżeli chodzi o tego kreta Jfsx to lepiej nie rozmawiajmy o nim bo to dobry informator jest :) Zawsze jakieś info podrzuca
4. Jeżeli chodzi o okupke to mogę zrobić 80 paczek mitów i sam ją rozbije bo w trakcie eventu to takie Nooby jak wy też mogą. Przed eventem nawet nie oddychaliście :) Po 3 klocki dziennie na żywca:cool::cool::cool::cool:
5. I tak o to można podsumować waszą marną grę

Prawie bym zapomniał o tych wszystkich murach. Jak naliczyliśmy to jakieś 14 bunkrów było a w każdym około 15k deffa do tego Twoje mury na Niebieskich wyspach bo taki Noob z Ciebie.

gdzie to jest napisane ze jest obowiazek grania bez murków ?
bez murków grają osoby które się obawiaja że łatwo im wjadą kolonem i potem trzeba odbijać ,ja może i jestem nobem(zresztą dla was każdy jest nobem} ale jestem na grze non stop więc mogę sobie na to pozwolić i wyłapywać darmowe pw choćby takie jak wasza psycho lata po nocach i nabija pw i nawet jak się straci jakąś wioskę to przecież nie jest to koniec świata ,tylko motywacja żeby odebrać jakaś inną .
Złocę tylko tyle ile potrzeba i nie muszę zostawiać majatku w tej gierce wole wydać na przyjemniejsze rzeczy i nie muszę robić 80 paczek mitów żeby tylko komuś coś udowadniać ,chociaż również było by mnie na to stać.

Ostatnia edycja:
Tu nie chodzi wojtas czy ktoś jest noob czy nie tylko o fajną , uczciwą zabawę , z naciskiem na UCZCIWĄ.
Do tej pory gra toczyła się tak jak powinna się toczyć , w dobrej atmosferze między sojuszami (takie odniosłem wrażenie) , zero nienawiści itp.
Nic dziwnego ,że u chłopaków emocje biorą w górę ,gdyż kolejny świat nie możemy grać tak jak najbardziej lubimy , czyli robiąc akcje (to jest cała satysfakcja w tej grze).
Teraz naleśnik wróci to strach robić akcje , a chyba nie na tym polega ta gra by łapać tylko nieaktywnych ? Czy specjalnie musimy psuć synchro by wszystko sie zgadzało ?
Paranoja po prostu i tyle. Nie da się grać , naleśnik ma kompletny zakaz zbliżania się do komputera.