Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

oczywiście, oczywiście. Bartuś idź Ty już spać, dobranocki dla małych dzieci co prawda już nie grają, ale Twoi rodzice coś tam Ci na pewno puścili ;3 więc czas spać.
 

DeletedUser32230

Guest
Aveline jaka ty intuligentna jesteś :D Normalnie należy się miano gracza roku :p
 
o patrz obrońca przyszedł :) dzięki za komplement, ale wiesz... mam własne poczucie wartości i od Ciebie ich słuchać nie muszę.

I w sumie kończę tę dyskusję. Po prostu wyraziłam swoją radość, że go sklinowałam i tyle... ^^ A tytuł gracza roku zostawiam innym...
 

DeletedUser33229

Guest
Ahh po nocach atakują , a na mnie narzekają ,że gram nocą, mają rodziny , spać muszą, bo rano do pracy.
Jeszcze maja problem wbić klocka do tak małego sojuszu mając tak ogromną przewagę w terenie.
Musicie wziąć od maliny lekcje synchro :D

Pozdrawiam tych co murki stawiają na swoich wyspach :p
jakby wasi gracze nie płakali o ataki po nocach to fajnie by było


btw przecież remoncik dostaje reguralnie klocki więc o co chodzi xd i graczy mają nie najgorszych,nie ma co im umiejszać umiejętności więc wbicie klocka nie jest taką oczywistością
 
jakby wasi gracze nie płakali o ataki po nocach to fajnie by było


btw przecież remoncik dostaje reguralnie klocki więc o co chodzi xd i graczy mają nie najgorszych,nie ma co im umiejszać umiejętności więc wbicie klocka nie jest taką oczywistością

Chciałabym zobaczyć Ciebie grającego w 7-10 osób na 2 sojki z taką odległością miast od siebie :D Ciekawe jakbyś sobie poradził Panie Wielki graczu :D
 

DeletedUser33229

Guest
możesz sobie chciec, przeciez mieliście na początku serwera przewagę nad nami i co się stało? te słabe vvv was pokonało miałbym co robić a nie tak jak teraz,trochę deffa mi rozbijecie i tyle
 
Hmm nie :) ja tam nie twierdziłam, że ją mamy. A to, co jest teraz... to efekt złej polityki... mimo wszystko możesz sobie gadać o czyichś umiejętnościach, ale wtedy gdy rozgrywasz rzeczywiście 1 na 1 gracza tak jak dzisiaj... :D
 

DeletedUser33229

Guest
Hmm nie :) ja tam nie twierdziłam, że ją mamy. A to, co jest teraz... to efekt złej polityki... mimo wszystko możesz sobie gadać o czyichś umiejętnościach, ale wtedy gdy rozgrywasz rzeczywiście 1 na 1 gracza tak jak dzisiaj... :D
1v1? no chyba nie

,dzięki ze poruszyłaś temat tej akcyjki i możesz się dowartościowac że takiego słupa sklinowałaś
 

DeletedUser8112

Guest
jakby wasi gracze nie płakali o ataki po nocach to fajnie by było


btw przecież remoncik dostaje reguralnie klocki więc o co chodzi xd i graczy mają nie najgorszych,nie ma co im umiejszać umiejętności więc wbicie klocka nie jest taką oczywistością


spróbuj być 24 h na grze bez snu wśród kilkuset wrogich wiosek. Ile byś wytrzymał? 2 dni? może 4 dni? mając co dzień przez 14 h ataki chciałoby się iść spać. Dziwne nie? :)
 

DeletedUser33229

Guest
spróbuj być 24 h na grze bez snu wśród kilkuset wrogich wiosek. Ile byś wytrzymał? 2 dni? może 4 dni? mając co dzień przez 14 h ataki chciałoby się iść spać. Dziwne nie? :)
ale wy nawet nie jesteście świadomi ile ja na grze jestem xd tylko ta różnica że nie jestem atakowany ale ta gra na tym polega,ja jestem dość nieaktywny jeśli chodzi o atakowie was,tylko ziołek jest obłąkany i wielu osobom nawet od nas się nie podoba co robi
 

DeletedUser8112

Guest
VVV nie pokonało epidemii. To sparrow ją podzielił robiąc dramy i wyzywając / wywalając z sojuszu graczy, którzy uciekali do Was lub kończyli przez niego grę. Potem tracąc przewagę miast już było tylko po równi pochyłej. I to, że macie nasze miasta nie jest sprawą waszych umiejętności, ale do was to nie dociera. 90% osób na naszym miejscu dawno by się poddała. Nayge w jakie 7-10 osób? gramy w piątkę już ;P
 
Do góry