Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32016

Guest
dość długo gralem na messynie, bez szaraków, takie coś się ceni
 
ciekawe co za inteligent wymyśla te bonusy społecznościowe.. gra miała iść w kierunku zwiększenia ilości walk pomiędzy graczami a teraz pięknie event funduje nam takie bonusy że przez 2 tygodnie nie opłaca się atakować:D nic tylko obstawić wioski i czekać aż jakiś jeleń puści atak
 
ciekawe co za inteligent wymyśla te bonusy społecznościowe.. gra miała iść w kierunku zwiększenia ilości walk pomiędzy graczami a teraz pięknie event funduje nam takie bonusy że przez 2 tygodnie nie opłaca się atakować:D nic tylko obstawić wioski i czekać aż jakiś jeleń puści atak
mi to nie pasuje że taki sojusz z którym się trochę klepie jest zbufowany przez ten event a ja nie :D przez to trochę marniej wychodzę.
 

DeletedUser32230

Guest
Co tam mulard pisał że wszyscy się topią? Z tego co widać to veni jest dobra w tym. Może powinna nazwę zmienić na potop.
 

DeletedUser15394

Guest
Ty młody nie pozwalaj sobie bo ci Rem Astra ukradnie, inne mu zabraliśmy które były bardziej potrzebne podobno
 

DeletedUser32293

Guest
Jak tam sytuacja wygląda? :pbo nie chce mi się czytać wszystkiego, ktoś stresci? :D
 
Do góry