Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Chyba masz jakieś problemy ale nie pomogę ci w nich.
Przypomnij datę podpisania paktu z botami przez vvv i datę kiedy odszedłem z oldbojów. A jakbyś nie wiedział ten pakt nic nie zmieniał jeśli chodzi o oldy. Najwięcej na tym skorzystało vvv bo mogło tłuc swoje wojsko co zresztą robili od początku serwera bez obaw bo w tym momencie nie mieli nikogo na czerwono obok siebie.
 

DeletedUser15394

Guest
Oj chyba ktoś ma problemy z pamięcią ;/ chyba to ty musisz sprawdzić jak wyglądała mapka + kto na tym skorzystał to raczej po równo i autoboty i vvv :) a nawet na + dla autobotów
 

DeletedUser15394

Guest
A ja wiem jak mapka wyglądała przy pakcie z autobotami, Strasznie mnie ciekawiło od początku tej dyskusji jak taki gracz ma gracza roku 2015 ale nawet bez pytania kogoś sam mi jakiś ziomek napisał więc mogę powiedzieć że jesteśmy trochę podobni nie licząc zmian sojuszowych :D bo ja gram od startu do końca w jednym sojuszu, więc mimo wszystko nie pozdrawiam. Nie to nikt z kroniki jakby co.
 
już pisałem mało mnie interesuje opinia innych graczy którzy mnie nie znają, możesz również zapytać o to dlaczego mam również gracza roku 2013 ale ja ci napisze żebyś nie tracił czasu - za umiejętności gry których ty nigdy nie posiądziesz
 

DeletedUser15394

Guest
Umiejętności sprzedawania na komendzie nie są łatwe do nauczenia :) Mocny zawodniku
 

DeletedUser15394

Guest
Uczę się od Ciebie ziomek, polo jednak załatw mi tam miejsce też się sprzedam ale wolę metodę tego gracza roku może też dostanę tym sposobem ps mam złote i bonusy do surek jakby co
 
haha tylko że boty nie mają kogo ściągać xdddd
Pościągali naleśnika z deciptony i nayge która coś działała w SPQR. Na tyle ich było stać

Hm... Jakby no AutoBoty i Decepticony to jedno... A ja nadal jestem tylko pojedynczym graczem, a nie cos ok 15 lub więcej byle tylko wygrać event ;) inna sprawa... Nawet przy tych bonusach, które macie wyższe... Kilka ostatnich dni to raczej Wy się topicie a nie my ^^
 

DeletedUser32016

Guest
W sensie że bonusy w twojej opini powinny odwrócić rozgrywkę o 180°? Przecież to jest co najwyżej dodatek dla nich że jednak to wszystko nie bedzie takie tragiczne w skutkach bo: "hehhe 40% pw wincyj to lecimy". W takich bonusach nowej szansy na odmienienie sytuacji nie ma co widzieć bo to nie ten etap tylko takie gdzie jedna osoba ma 20k bir xd
 

DeletedUser27401

Guest
Gratki za odbijanie nie sądziłem że nazbieracie tyle ogni ale to w końcu na waszym podwórku :cool:

W sensie że bonusy w twojej opini powinny odwrócić rozgrywkę o 180°? Przecież to jest co najwyżej dodatek dla nich że jednak to wszystko nie bedzie takie tragiczne w skutkach bo: "hehhe 40% pw wincyj to lecimy". W takich bonusach nowej szansy na odmienienie sytuacji nie ma co widzieć bo to nie ten etap tylko takie gdzie jedna osoba ma 20k bir xd
Chodz Tu jesteś tragiczny , Ty tylko rozbijać wojo umiesz a jak przychodzi trudniej to zwijasz manatki

Chyba masz jakieś problemy ale nie pomogę ci w nich.
Przypomnij datę podpisania paktu z botami przez vvv i datę kiedy odszedłem z oldbojów. A jakbyś nie wiedział ten pakt nic nie zmieniał jeśli chodzi o oldy. Najwięcej na tym skorzystało vvv bo mogło tłuc swoje wojsko co zresztą robili od początku serwera bez obaw bo w tym momencie nie mieli nikogo na czerwono obok siebie.
Adaś My i Boty skorzystaliśmy obopólnie a co do tego że rozbijali wojo to masz rację tylko się puszować by być w topce i nigdy nie mają woja by pomagać ,a i wroga mieliśmy epidemie która groźna była bo w grupie siła
 
Do góry