Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

misiek200200

Zespół Grepolis
Na naszym Forum w Ogłoszeniach jest wszystko, co wiadomo do tej pory. Złoto zainwestowane w świat zostanie zwrócone.

Złoto zostanie zwrócone, a co z ochroną dla graczy? Jak zmieni się wykupienie pakietów, które przez awarię będą niedostępne?

Złoto zostanie zwrócone, a co z ochroną dla graczy? Jak zmieni się wykupienie pakietów, które przez awarię będą niedostępne?
Wystarczy chyba przywrócić świat do stanu sprzed awarii, a ochronka to nie problem ;)
Awarię można potraktować jako pauze w grze. Płakać można dopiero w poniedziałek jak jednak nie da się naprawić :)

misiek200200

Zespół Grepolis
Światy zostały wyłączone z powodów technicznych. Więcej informacji pojawi się najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

A czemu aż 3 dni potrzebują na ustalenie problemu? Jaja sobie robią z tym? Trochę dużo jak na usterkę xD Informatycy z Grepolis nie pracują weekendy pewnie i dlatego xDDDDDDDD

"Łikend":p a co ich obchodzi jakieś grepo? Jakby miało to miejsce w środku tygodnia to by w kilka godzin naprawili:)

A czy ty byś w Niedzielę poszedł do pracy coś naprawiać lub zrobić bez ekstra bonusu. Informatycy i technicy to także ludzie :eek:
Każdy ma jakieś plany na weekend i nie zawsze to jest Grepolis

Jakby wam ktoś rano w sobotę pisał, żeby przyjechać do pracy to ciekawe co byście zrobili :D ?

A czemu aż 3 dni potrzebują na ustalenie problemu? Jaja sobie robią z tym? Trochę dużo jak na usterkę xD Informatycy z Grepolis nie pracują weekendy pewnie i dlatego xDDDDDDDD
No przeciez xDDDDDDD weekend jest powinni xDDDDDDDDDD pracowac caly tydzien xDDDDDDD bo ja tak chce i wogole xDDDDD ja chce grac w grepolis dawac xDDDDDDDDD zloto ktorego nawet nie xDDDDDDD wydalem ale mi sie nalezy xDDDDD bo tak