Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32952

Guest
Czemu polaków nie poinformują o tym że do poniedziałku serwer nie zostanie naprawiony? :)
 

DeletedUser31274

Guest
hahahah ale mam polewe teraz z napinaczy co golda ładują w szybki świat , widać po ilości wypowiedzi niektórych i napince ile golda władowali w Messyne.

Spokojnie ludziki to tylko gra, zróbcie sobie wolny weekend, to taka przerwa na życie :)

Kont nie wyzerują, wrócą technicy/programiści po niedzieli to ogarną serwery :p
 
UWAGA!!!! Potwierdzone info.
Naprawiający ten serwer wstali dopiero na potężnym kacu. Z dnia 06.09.2019r w godzinach wieczornych "padł serwer". Na szczęście mój reporter dotarł do prawdy. Sytuacja wyglądała następująco. Urodziny grepolis odbywały się miło i przyjemnie do pewnego czasu. Gdy wszyscy postanowili wypić więcej, bo stwierdzili że piwka i 3l wódki to za mało, a jest weekend więc należy im się. Niestety, sprawa wymknęła się spod kontroli i urodziny zamieniły się w ostrą libacje, która przedłuży się do poniedziałku. Spytaliśmy gracza z tego świata co o tym sądzi. Wywiad udostępniamy Wam drodzy czytelnicy.

R - Witam, chciałbym się zapytać co Pan sądzi o sytuacji, która ma miejsce na nowym świecie.
Mulard- A daj Pan spokój!!! To jest chore... Wydałem troszkę kieszonkowego aby sobie popykać a tu teraz co się okazuje? Za co im zapłaciłem???
R- Niektórzy twierdzą, że to Pana wina.
Mulard- Jak to??? Jakim sposobem.
R- Mówią, że gdyby nie przelewy które Pan robi, serwer by nie padł.
Mulard- Team Grepolis dziękuje mi za to, że mają za co żyć. A serwer padł z ich winy i ostrej libacji w dniu wczorajszym.

Jak widzimy jest wiele spekulacji na ten temat. Czy serwer padł przez libację Teamu Grepolis? Czy może jednak to Mulard przelewami zalał ich liczniki i teraz nie nadrabiają liczyć dlatego serwer padł? Tych i innych wiadomości dowiecie się w przyszłym czasie.
Mówił wasz ulubieniec Xeener.

Mulardzik, tylko nie fochaj się :p
 

DeletedUser32952

Guest
Fajnie że życie na serwerze dalej się toczy :) Witam moje 4 miasto które miało powstać o 7 rano :(
4ac8435e8dc11.png
 

DeletedUser30763

Guest
A tak mnie zastanawia co z ochronką będzie? Miało być 5 dni xD A będzie w sumie 3 dni xD Jeśli uda im się na prawić serwer w podziałek xD

Niech dają po 100k złota rekompensaty xDDDDDDDDDD
 

DeletedUser30257

Guest
hahahaha
Inno i ich unikalna jakosc uslug ...padłem
Inno nie przepraszaj!
 

DeletedUser32953

Guest
Beka ze złotników beką, ale zastanawia co to takiego mogło się stać. Zastanawia mnie czy to błąd, który naprawią i jedziemy dalej, czy może chodzi wgl o sensowność istnienia świata o takich ustawieniach.
Zastanawia mnie też, dlaczego nie ma właściwie żadnego konkretnego info ze strony InnoGames.
 

DeletedUser29153

Guest
Beka ze złotników beką, ale zastanawia co to takiego mogło się stać. Zastanawia mnie czy to błąd, który naprawią i jedziemy dalej, czy może chodzi wgl o sensowność istnienia świata o takich ustawieniach.
Zastanawia mnie też, dlaczego nie ma właściwie żadnego konkretnego info ze strony InnoGames.
Polski support to polski support. Niemcy powiesili odpowiednie ogłoszenie rozwiewające wszelkie pytania, ale no widzisz jak jest u nas :D



Liebe Community,

aufgrund der zahlreich auftretenden schwerwiegenden Spielfehler auf der neuesten Jubiläumswelt Epidamnos (DE106), wurde diese vor Kurzem sowohl für die Registrierung, als auch für den Login, vorübergehend geschlossen.

Diese Schließung dauert mindestens bis Montag an, da erst zu diesem Zeitpunkt die weitere Vorgehensweise abgestimmt werden kann.
Wir können an dieser Stelle versichern, dass jegliche gekaufte Spielinhalte entsprechend erstattet werden.

Weitere Informationen können wir euch leider erst Anfang nächster Woche bieten.
Bis dahin danken wir für euer Verständnis!

Euer Grepolis-Team


EDIt:
cofam nasi też podali :p
https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/problemy-ze-swiatem-urodzinowym.29919/#post-537737
 

DeletedUser30330

Guest
A tak mnie zastanawia co z ochronką będzie? Miało być 5 dni xD A będzie w sumie 3 dni xD Jeśli uda im się na prawić serwer w podziałek xD

Niech dają po 100k złota rekompensaty xDDDDDDDDDD

oj śuśki śuśki, co to za dzień "podziałek"?

i co uda im się "na prawić"?

te 3 dni by ciebie zbawiły? ciesz się twój sojusz pożyje te dwa dni dłużej nim kronika ciebie dopadnie :)
 

DeletedUser30763

Guest
Tak poważnie jak nie przedłużą ochronki to gracze co grają bez złota szybko padną. 2 dni bez wchodzenia na konto to katastrofa jakaś. Każdy wie że 2 dni samego jest budowania wojska. Choć tu ułatwili xD Ja wczoraj miałem gotowy podbój xDDDD Mulard miał 30 tyś xD 2 miasta po 10k i jedno 5 xD Drugi w rankingu miał 15k xDDDDD Więc gracze którzy grają bez złota są stratni 2 dni xD Rekompensata powinna być jakaś. A czy złotnik dostanie 5k/10k złota to nie robi mu różnicy xD A dla innych robi np.

ja o 10 normalnie sie zalogowalem i se bobuje domki.. :cool:


Że co??



Cośek jesteś tak słabym graczem że cb nawęd najlepszy sojusz nie pomoże.

Ja kroniki się nie boje a po dwa to jest gra jedni wygrywają drudzy przegrywają.

A po trzecie tam jest 1/4 kroniki. Więc nie gadaj mi że wszyscy są z kroniki, bo nie są.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry