Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser30330

Guest
Następnym razem spróbuj dobry wpis zacytować "xDDDDDD"
 

DeletedUser30644

Guest
Mi tam pasuje, że przełożyło na poniedziałek. Nie będę 2 dni w plecy ;3
 

DeletedUser29238

Guest
Na naszym Forum w Ogłoszeniach jest wszystko, co wiadomo do tej pory. Złoto zainwestowane w świat zostanie zwrócone.
 

DeletedUser32950

Guest
Złoto zostanie zwrócone, a co z ochroną dla graczy? Jak zmieni się wykupienie pakietów, które przez awarię będą niedostępne?
 

DeletedUser31183

Guest
Jeszcze bonus do surki do niedzieli,piękne uczczenie 10 rocznicy grepo xd
 

DeletedUser29238

Guest
Postaram się zdobyć jakieś informacje, ale nic nie obiecuję.
 
Złoto zostanie zwrócone, a co z ochroną dla graczy? Jak zmieni się wykupienie pakietów, które przez awarię będą niedostępne?
Wystarczy chyba przywrócić świat do stanu sprzed awarii, a ochronka to nie problem ;)
Awarię można potraktować jako pauze w grze. Płakać można dopiero w poniedziałek jak jednak nie da się naprawić :)
 

DeletedUser29238

Guest
Światy zostały wyłączone z powodów technicznych. Więcej informacji pojawi się najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 

DeletedUser30763

Guest
A czemu aż 3 dni potrzebują na ustalenie problemu? Jaja sobie robią z tym? Trochę dużo jak na usterkę xD Informatycy z Grepolis nie pracują weekendy pewnie i dlatego xDDDDDDDD
 
"Łikend":p a co ich obchodzi jakieś grepo? Jakby miało to miejsce w środku tygodnia to by w kilka godzin naprawili:)
 
A czy ty byś w Niedzielę poszedł do pracy coś naprawiać lub zrobić bez ekstra bonusu. Informatycy i technicy to także ludzie :eek:
Każdy ma jakieś plany na weekend i nie zawsze to jest Grepolis
bezradny.gif

Jakby wam ktoś rano w sobotę pisał, żeby przyjechać do pracy to ciekawe co byście zrobili :D ?
 

DeletedUser23402

Guest
to mam nadzieje ze na m55 giełda bedzie chodzic az miło aby dogonic starty
 

DeletedUser32611

Guest
A czemu aż 3 dni potrzebują na ustalenie problemu? Jaja sobie robią z tym? Trochę dużo jak na usterkę xD Informatycy z Grepolis nie pracują weekendy pewnie i dlatego xDDDDDDDD

No przeciez xDDDDDDD weekend jest powinni xDDDDDDDDDD pracowac caly tydzien xDDDDDDD bo ja tak chce i wogole xDDDDD ja chce grac w grepolis dawac xDDDDDDDDD zloto ktorego nawet nie xDDDDDDD wydalem ale mi sie nalezy xDDDDD bo tak
 

DeletedUser29153

Guest
Furny ty lecz się na nogi bo na głowę to za późno już xD
 

DeletedUser30418

Guest
No przeciez xDDDDDDD weekend jest powinni xDDDDDDDDDD pracowac caly tydzien xDDDDDDD bo ja tak chce i wogole xDDDDD ja chce grac w grepolis dawac xDDDDDDDDD zloto ktorego nawet nie xDDDDDDD wydalem ale mi sie nalezy xDDDDD bo tak

No i wyjaśnił typa XD
 
Do góry