Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser30763

Guest
Usunęli post na fejsie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser30763

Guest
Tyle dobrze że inne serwery innym działają xDDD Bo jak by wszystkie padły to była by już Katastrofa.
 

DeletedUser27356

Guest
dla mnie to wszystko nie jest śmieszne, ja odwołałem weekend w spaa zeby na messie dobrze zaczac.. a messy w weekend nie ma.. i ja sie pytam wobec tego.. o co tutaj kaman.. i ja chce rekompensaty.. nie wiem czego tutuaj mozna nie rozumiec... poprostu popsulo mi sie wiecej planow niz grepolis przez to ze grepo sobie urodzinowy swiat popsulo... i ja sie winny nie czuje.. i daleko winnych nie musze szukac.. ja uwazam ze mi sie nalezy pewne zadoscuczynienie..
 
Jak można dobrze zacząć świat wchodząc na niego kilka dni po starcie:? To już jest strata kilku decydujących dni ;)
Grepolis jest przeciwieństwem SPA :O tam człowiek się relaksuje a tu kończy się z zszarganymi nerwami :)
 

DeletedUser29153

Guest
dla mnie to wszystko nie jest śmieszne, ja odwołałem weekend w spaa zeby na messie dobrze zaczac.. a messy w weekend nie ma.. i ja sie pytam wobec tego.. o co tutaj kaman.. i ja chce rekompensaty.. nie wiem czego tutuaj mozna nie rozumiec... poprostu popsulo mi sie wiecej planow niz grepolis przez to ze grepo sobie urodzinowy swiat popsulo... i ja sie winny nie czuje.. i daleko winnych nie musze szukac.. ja uwazam ze mi sie nalezy pewne zadoscuczynienie..
Hahahhaa rację ma!
 

DeletedUser30763

Guest
Panowie i szanowne Pani co się miało stać stało się. Ja wracam po przerwie z werwą do grania. A tu Grepolis wszystko pieprzy xD Aż się odechciewa grać xD REKOMPENSATĘ CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK I KAŻDY ZALOGOWANY XDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser29238

Guest
Przed chwilą otrzymaliśmy informację o fakcie, iż Messyna zostanie otworzona od nowa dziś po godzinie 15tej.
Na świecie tym zostanie ustawiona 7 dniowa ochrona dla początkujących.
Świat został naprawiony i zostanie ponownie uruchomiony, a wszelkie rekompensaty zostaną przedstawione jutro.

Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i przepraszam za zaistniałą sytuację.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Mała korekta - świat został naprawiony i ruszy niebawem, bez restartu.
Mamy nadzieję, że mimo tych nieoczekiwanych przeszkód, świat ten da Wam radość z gry i będziecie mogli cieszyć się i korzystać
z prędkości, jakiej jeszcze nigdy nie mieliśmy.
 

DeletedUser29153

Guest
Mała korekta - świat został naprawiony i ruszy niebawem, bez restartu.
Mamy nadzieję, że mimo tych nieoczekiwanych przeszkód, świat ten da Wam radość z gry i będziecie mogli cieszyć się i korzystać
z prędkości, jakiej jeszcze nigdy nie mieliśmy.
no rzeczywiście mała ta korekta xD dobrze, że niedziela i można śledzić na bieżąco forum
 

DeletedUser30330

Guest
Mała korekta - świat został naprawiony i ruszy niebawem, bez restartu.
Mamy nadzieję, że mimo tych nieoczekiwanych przeszkód, świat ten da Wam radość z gry i będziecie mogli cieszyć się i korzystać
z prędkości, jakiej jeszcze nigdy nie mieliśmy.

no rzeczywiście prędkość świata jakiej jeszcze nie mieliśmy, tak szybkiego świata który skończył się już w czasie ochronki nie mieliśmy.

Niektóre ekipy nie zdążyły wejść, a tutaj koniec, nawet mulard nie zdążył zbudować wiochy.

Prędkości kosmiczne w tej grze....
 
Do góry