Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser8112

Guest
Wszystko fajnie tylko czemu zmieniły się bonusy surowców na wyspach?


ja na palika specjalnie szukałam na minusie srebra (biremki) a teraz mam na minusie kamień... porażka oj porażka :)
p.s. na drugiej wyspie też mam zmienione, na niekorzyść
 
serio w erze Dedala i Arystotelesa stosujecie nadal te reguły że bonus na wyspie to odpowiednie jednostki się na niej buduje ...
na początku rozgrywki nie ma czasu na takie zabawy a później jak się już ma owych Bohaterów to bez przypisanego herosa do miasta szkoda surek marnować ...

może jeszcze na światach x1 kiedy przypisanie trwa 12h ... ale surki też za wiele w tym czasie nie przybędzie ;)
 
Ostatnia edycja:
jak to jest? .... czesc dostala rekompensate za zawieche swiata w postaci zlota a inni ani grosika...masakra jakas znowu faworyzowanie czy co?
 
jutro będzie temat rekompensat wałkowany dla szarych myszek ..
gracze którzy wydali $$$ dostali zwroty ... w pierwszej kolejności
tak więc sam jestem ciekaw ;) czy im odjęli wydane złoto czy maja i złoto i $$$ ;)
 
jutro będzie temat rekompensat wałkowany dla szarych myszek ..
gracze którzy wydali $$$ dostali zwroty ... w pierwszej kolejności
tak więc sam jestem ciekaw ;) czy im odjęli wydane złoto czy maja i złoto i $$$ ;)
ja nie zloce...mi to wisi ,ale zastanawiam mnie to jakie sa wlasnie kryteria jak ktos taka rekompensate dostaje :) to co sie teraz dzieje na grepo to zakrawa na pomste do nieba... :) coz jaja musza byc :)
 

DeletedUser32915

Guest
rekompensatą dla wszystkich będzie kilka razy wspaniali budowniczy i coś do rekrutacji i surek, róbcie screeny.
Pozdrawiam
 

DeletedUser32862

Guest
Dostalam takiego ladnego maila od grepo, zeby sprobowac nowego swiata, bo ze szybki, bo ze nagrody itp., jestem bardzo rozczarowana , nie tylko ze swiat padl, ale tez brakiem informacji , kiedy bedzie otwarty.
Dwa dni przedluzona ochronka.. to wszystko na co moga liczyc gracze po takiej klapie ?
Jezeli do jutra , szanowne Grepo nie da jakis fajnych bonusow dla rekompensaty, to chyba sie skusze na reset.
 

DeletedUser32862

Guest
Dostalismy "rekompensate" - pakiety do wykupienia za grube pieniadze, hucznie nazwane Pakiet urodzinowy.
Supporcie, to bedzie ta rekompensata czy nie ?
Czy beda tez jakies fajne bonusy urodzinowe, czy to byla tylko sciema, zeby sciagnac graczy na nowy swiat ?
 

DeletedUser30644

Guest
Pierwsza *niespodzianka* była za darmo na zachętę. Za drugą już zapłacić musisz >.<
 

DeletedUser30418

Guest
Aj polaczki cebulaczki, wy to tylko byle by za darmo coś przyszło, jak ktoś zrobi błąd to od razu w głowie rekompensaty i pomysł jak tu zarobic czyimś kosztem :v nie wystarczy wam to że sama gra jest za darmo?xD jak sie nie podoba to nie musicie w to grać xD

P.S. Niemcy jakoś nie płaczą o rekompensaty i bonusy
 

DeletedUser32862

Guest
To ze Niemcy, Anglicy czy jeszcze kto inny siedzi cicho, to ich sprawa krecikku.
Jezeli Inno obiecalo fajny swiat, z fajnymi bonusami, i dalam sie przez to namowic, zeby tu swoj czas tracic, to chce tego, czego obiecali.
Nic mniej, i nic wiecej.
 

DeletedUser32962

Guest
Cebulakami możesz nazywać, ale każdy chce tylko to, co stracił. Co z zarządcami których się kupiło? dwa dni w plecy. Albo bonusy, które przepadły... Nie chodzi już o kasę, ale sam fakt, że był przestój, kiedy ktoś inwestował w grę.
 

DeletedUser30418

Guest
To ze Niemcy, Anglicy czy jeszcze kto inny siedzi cicho, to ich sprawa krecikku.
Jezeli Inno obiecalo fajny swiat, z fajnymi bonusami, i dalam sie przez to namowic, zeby tu swoj czas tracic, to chce tego, czego obiecali.
Nic mniej, i nic wiecej.

A co nie jest fajny? jest szybki, dostajesz 3 miasta od razu, na pewno się wyróżnia od innych. A to że był przestój dwa dni to błąd człowieka do którego każdy ma prawo, ciesz się że miałaś wolny weekend dla rodziny a nie dla budowania domków.

Cebulakami możesz nazywać, ale każdy chce tylko to, co stracił. Co z zarządcami których się kupiło? dwa dni w plecy. Albo bonusy, które przepadły... Nie chodzi już o kasę, ale sam fakt, że był przestój, kiedy ktoś inwestował w grę.

Tu się zgodzę, ale Inno już zwróciło złoto graczom którzy KUPILI (a nie dostali) więc nie rozumiem dlaczego żądacie jeszcze więcej xD To że administracja jest dobra i chce wam coś dać od siebie to nie powód żeby od razu się bić o to co ZAPROPONOWALI.
 

DeletedUser30644

Guest
Ja tam dość mocno złocę, ale aż tak drogie pakieciki to przesada lekka >.<
 
Do góry