Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32915

Guest
Aj polaczki cebulaczki, wy to tylko byle by za darmo coś przyszło, jak ktoś zrobi błąd to od razu w głowie rekompensaty i pomysł jak tu zarobic czyimś kosztem :v nie wystarczy wam to że sama gra jest za darmo?xD jak sie nie podoba to nie musicie w to grać xD

P.S. Niemcy jakoś nie płaczą o rekompensaty i bonusy
Ogólnie to nie potrzebuję, ale jak za darmo, to wezmę.
 
w sumie szkoda, że bonusu do surowców, który trwał przez weekend, a z wiadomych przyczyn w większości serwer w ogóle z niego nie skorzystał - też nie przedłużono... i może i mam dużo surowców i tak na miastach, ale czemu miałabym nie mieć więcej dzięki bonusowi, który miał trwać od piątku do niedzieli,a końcowo korzystało się z niego wyłącznie wczoraj... tak tytułem jednej podstawy, co do tego, że część graczy nie kupujących pakietów chce jakiejś rekompensaty
 

DeletedUser30644

Guest
"Jako rekompensatę, aktywowaliśmy wszystkich doradców na 14 dni wszystkim graczom, którzy mieli ich aktywnych na tym świecie przed jego zamknięciem. Mamy również na uwadze fakt, iż wielu z Was miało aktywne bonusy - zostaną one dodane do dodatkowego ekwipunku, będziecie więc mogli użyć ich ponownie w dowolnym czasie. Aby mieć pewność, że wszyscy skorzystacie z prezentów urodzinowych, uruchomimy bonus produkcyjny od wtorku 10 września 00:01 UTC do piątku 13 września 15:59 UTC."
 

DeletedUser15394

Guest
Tylko na początku używałem tych darmowych na 3 dni xDD
 

DeletedUser32831

Guest
nie dostałem żadnego doradcy ... mimo że wykupiłem ich przed restartem
ogarnijcie się proszę...
 

DeletedUser15394

Guest
No ale jak dostaje za darmo na 3 dni to po 3 dniach większość myślę że kupuje jak sie skończy ;p
 

DeletedUser30644

Guest
ekhm... nagrody pewnie nie są rozdawane od razu. Musi minąć trochę czasu.
 

DeletedUser32831

Guest
to niech dopiszą że "nagrody nie zostaną rozdane od razu"
 

DeletedUser30644

Guest
No ale to chyba w domyśle tak jest xD Przecież nagrody za wygranie światów też nie są dawane od razu, a jest to tylko jeden sojusz.
 

DeletedUser15394

Guest
Nie spodziewałem się i tak niczego zacnego z ich strony w sumie każdy powinien się już spodziewać że nic nie będzie fajnego :p
 

DeletedUser15394

Guest
Pomidory sobie znalazły niewolników jak na nysie luzaki :DD blendery tracą miasta a pomidory na luziku sobie domki budują bez zagrożenia :p
 

DeletedUser6117

Guest
Witam najwiekszych spamiarzy serwerow
afere i z .... ukrecicie hehe
sami zlotnicy widze / emotikonki mi nie dzalaja i to zapewne tez ich wina:))
Pozdr.
 

DeletedUser32963

Guest
Witam wszystkich :)

czy wiemy czemu kilku graczy straciło ochronkę ? błąd w grze czy kara od supportu ? :)
 
Do góry